מועדון הפטאנק קיים בכפר סבא כבר 13 שנים ומשתתפים בו כ-40 תושבים, אזרחים ותיקים, אשר נפגשים לשחק יחדיו 4 פעמים בשבוע. בספורט זה מתבצעת פעילות גופנית מתונה באוויר הפתוח ומשלבת טקטיקה, יכולת חשיבה, שליטה בהטלת כדור, דיוק בצליפה, דינמיקה קבוצתית וקורדינציה. פטאנק הוא אחד מענפי הספורט הבודדים בהם מתחרים נשים וגברים יחד באותה קבוצה או כיריבים זה מול זה.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

"המשחק דומה לשילוב של באולינג, ביליארד ושחמט" מסביר נסטור ווסרמן, שמשחק בפטאנק כבר 15 שנים ומשמש כמדריך מוסמך; "במשחק הזה קיים שילוב של אסטרטגיה, שיווי משקל ועבודה קבוצתית. המשחק מתאים לכל הגילאים והמטרה היא להרחיק את הכדור של היריב ולהתקדם עם הכדור שלך. כולם מוזמנים לקחת חלק במועדון, הכולל 11 מגרשים. המשחק הוא ללא עלות ואין צורך לקנות אביזרים, הכל בחסות עיריית כפר סבא והעמותה למען אזרח ותיק סביון".

לאחר תקופת הקורונה המועדון חזר לפעילות מלאה וחיים בורובסקי, שהביא את משחק הפטאנק לארץ ותומך בקבוצה, אירגן טורניר פנימי בשיתוף מנהל המועדון בריין בנימין. בטורניר השתתפו 40 שחקנים- גברים ונשים והשבוע בסיבוב האחרון זכה מנחם שוורץ במקום הראשון, במקום השני זכה מרון קונינגהם ובמקום השלישי זכה אלי שלח.

"כל אחד מהמשתתפים קיבל פרס, כולנו ניצחנו ולא היו מפסידים באירוע. נהנינו מאוד ואני מזמין את כולם לבוא ולהצטרף אלינו" מוסיף נסטור.

מחזיק תיק הספורט בעירייה וסגן ראש העיר אורן כהן: "כל הכבוד לשחקנים ולשחקניות שהשתתפו בטורניר. אנחנו שמחים לתת מקום לענף ספורט מאתגר ומיוחד זה וממשיכים לקדם את הספורט בעיר בדרכים מגוונות. אני גאה במשתתפים ומזמין את שאר התושבים לבוא ולהצטרף למועדון הפטאנק הנפלא״.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן