לכבוד חודש הגאווה, התקיים אתמול (שלישי, 21.6) בספורטק הרצליה טורניר ראווה נגד האלימות במגרשי הכדורגל תחת הכותרות "כדורגל בצבעי הקשת".

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

האירוע משותף לעיריית הרצליה, עריית תל אביב-יפו ולתכנית "בועטים את האלימות והגזענות מהמגרשים" של הקרן החדשה לישראל.

באירוע השתתפו נבחרת הכדורגל של מועדון הספורט הגאה, נבחרת האמנים למען הקהילה ונבחרות כדורגל של תל אביב והרצליה, בהן שיחקו כוכבי עבר.

בטורניר השתתפו שחקני העבר אבי נמני, גיא צרפתי וחיים סילבס, לצדם של דין מירושניקוב, בר ברימר, תומר הכהן, גיא מזיג, בן זיני, בן בן ברוך, אמירם טובים ועוד.

את המשחקים שפטו לירן ליאני, שסיים העונה קריירת שיפוט אורכה בליגת העל ורועי חסן, שופט הכדורגל הראשון בישראל מחוץ לארון.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הרצליה צבעים רבים לה. היא מורכבת מתמהיל מגוון ורבגוני של אנשים, כשכל אחד הוא עולם ומלואו, וכולם טובים, יפים חכמים ומוכשרים, ללא קשר להבדלי דת גזע ומין. המאבק של הקהילה הלהט"בית למען קבלת שוויון זכויות זהה כמו כל אזרח במדינה, הוא מאבק חשוב וצודק מאין כמוהו."

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

סגן ראש עיריית הרצליה ומחזיק תיק הספורט ותיק הסובלנות והגאווה, עופר לוי, שחקן עבר במכבי תל אביב ובני יהודה, שיחק גם הוא בטורניר. "טורניר הכדורגל נגד אלימות והומופוביה הוא לא רק עוד משחק. ספורט ידוע כדבר מאחד ומגבש וזו הזדמנות מצוינת עבורנו להוות דוגמה וליישם את ערכי השוויון והסובלנות שאנו מייחלים להם. הן במגרש והן בחיים האמיתיים" ציין לוי.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן