אתמול (חמישי, 23.6), נערך טקס סיום קורס טיס ״מסדר כנפיים״ מספר 184 בבסיס חיל האוויר בחצרים שבנגב. הטקס נערך בראשות מפקד חיל האוויר, אלוף תומר בר ובכירים נוספים מחיל האוויר.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

בין המסיימים שניים מרעננה – סגן י' שסיים את הקורס כטייס קרב, וסגן נ' שמסיימה כטייסת מסוקים.

 סגן י', בן 21 מרעננה – טייס קרב

לסגן י' אחות גדולה ושני אחים קטנים שאחד מהם גם הוא בקורס טייס, אמו (50) תזונאית ואביו (51) עובד באלביט, ובעברו היה מפקד טייסות 106 ו-116 ומפקד בחיל האוויר.

סגן י' היה חניך ומדריך בתנועת הנוער "הצופים" עד סוף התיכון והשתתף במכינה קדם צבאית יחד עם עוד שלושה חברים מהקורס. בבית הספר התיכון הרחיב את מגמות הפיזיקה והמחשבים ובזמנו הפנוי אוהב לנגן בפסנתר, לטייל ולשחק כדורסל.

סגן י' הלך למיונים יחד עם חבריו למכינה והיום הם מסיימים יחדיו.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

למפגש מפקד חיל האוויר עם משפיעים, בחר להביא את המחנכת שלו מהחטיבה, עליה הוא מספר: "היא חלק מאוד משמעותי בכל החוויה שלי כאן בקורס, בחטיבה רציתי לשחק כדורסל והיא אפשרה לי לפרוח ותמכה בי בכל מה שהייתי צריך".

סגן י' מסכם שלוש שנים בקורס: "שלוש שנים משמעותיות ומטורפות שלומדים מהן המון, אני ממליץ לחבר'ה הצעירים להיות מוכנים למסגרת ולאתגרים, הקורס לא פשוט, אבל החוויה מדהימה".

סגן נ' מרעננה. צילום: דובר צה"ל

סגן נ' מרעננה. צילום: דובר צה"ל

 סגן נ', בת 21, מרעננה – טייסת מסוקים

לסגן נ' שני אחים קטנים, אמה (51) עורכת דין ואביה (53) מתכנת בגוגל. סגן נ' הייתה חניכה ומדריכה בתנועת הנוער "הצופים" ובבית הספר התיכון, הרחיבה את המגמות פיזיקה וביוטכנולוגיה. בזמנה הפנוי אוהבת לרקוד ולהיפגש עם חברים.

סגן נ' לא תמיד חלמה להיות צוות אוויר, היא מספרת: "בהתחלה לא כל כך רציתי ללכת למיונים, אבל מהרגע שהגעתי לקורס, היה לי ברור שזה מה שאני רוצה לעשות". סגן נ' התאהבה במקצוע בשלב הראשוני של הקורס: "הרגשתי שזה אתגר גדול שמצריך ממני להשתפר מיום ליום".

חוויה שזכורה במיוחד לסגן נ' היא שבוע הניווטים בשלב הבסיסי של הקורס: "עברתי את הניווט הארוך בהצלחה, התחושה הייתה טובה. כשהייתי בשיא הגובה במדבר, ראיתי מלא פנסים מנצנצים".

סגן נ' מסכמת את הקורס: "עברנו דרך מלאה בחוויות ואירועים שאזכור לטובה ולרעה, הקורס עיצב את מי שאני. לא הייתי מתפתחת לאותו מקום שאני נמצאת בו היום לולא השנים האלה בקורס".

תמונה קבוצתית טייסי מסוקים

תמונה קבוצתית טייסי מסוקים. צילום: דובר צה"ל


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן