לטלי למדן, בעלת משרד בוטיק לנדל"ן בהרצליה, יש סיפור חיים מעניין ומגוון מאוד ובחמש שנים האחרונות החליטה להתמקד רק בתחום הנדל"ן. טלי מספרת מה השתנה בתקופת הקורונה ומה הכי חשוב לה בעבודה מול לקוחותיה

שרון יונתן

טלי למדן אישה תזזיתית אך ממוקדת, מאוד עניינית ומלאת שמחת חיים. נראה כי לא ניתן לעצור אותה. ולמרות פועלה עדיין יש לה לא מעט חלומות ויעדים לכבוש. בגיל 46 היא מוצאת את עצמה כאשת נדל"ן מובילה בהרצליה ורמת השרון עם ניסיון רב בתחום עוד מגיל צעיר.

טלי היא תושבת הרצליה הצעירה, נשואה ואם לשלושה. בגיל 22 נישאה טלי לאורי, בן זוגה, עימו יש לה לדבריה "חברות כנה ואמיתית ואהבה שעם השנים עוד מתעצמת". לזוג שלושה ילדים שלדבריה הם העסק המוצלח ביותר שלה: מיקה בת 22, סער בן 18 ונדב בן 9.

טלי נחשפה לראשונה לנדל"ן עוד בהיותה מנהלת מוכשרת בתחום ההייטק בחברת "קומברס" בה ניהלה צוותי שרות גדולים והפכה בהמשך לבודקת תוכנה. את החשיפה שלה היא זוקפת לזכות בעלה שהוביל אותה בגיל 26 לבניית פרויקט בנייה ראשון ברמת אביב החדשה מול הים ברחוב לוי אשכול. הזוג הצליח לבנות מספר נכסים עם הלוואות מימון מהבנק בהצלחה רבה. מכיוון שזה היה פרויקט משפחתי הזוג ליווה בנוסף את הטיפול בנכסי המשפחה מול בנקים, רשויות, עורכי דין וספקים רבים וכמובן שחוזי מכירה והשכרה רבים עברו בידיהם. ידע וניסיון שצברו שם סייעו לה להבין בהמשך כי זה הכיוון ובזה היא הכי טובה.

במרוצת השנים למדה טלי לתואר "ניהול וסוציולוגיה" באוניברסיטה הפתוחה והוסיפה ללמוד קורסים נוספים כמו: שוק ההון (בו במקביל עוסקת כ-8 שנים), בקו'אצינג עסקי ופרטי, קורס מאמנים בוינגייט, עיצוב פנים,תזונה ועוד. היא מעידה על עצמה שהיא צמאה לידע ובכללי היא אוהבת ללמוד ופותחת כל בוקר בקריאת ספר מעצים. בהמשך הצטרפה טלי שוב לחברת ההייטק "סיסקו "וגם שם ניהלה צוותים בהצלחה רבה.

לפני כחמש שנים נפלה אצלה ההחלטה כי מעתה היא משחררת את כל הכובעים בהם עסקה ומתעסקת אך ורק בנדל"ן אותו אהבה. היא מעידה על עצמה כאחת שמאוהבת בעבודתה. היא עובדת בחריצות 6 ימים בשבוע, רצה מפגישה לפגישה, מעסקה לעסקה, מלקוח ללקוח והכול בחיוך ובשמחה. הלקוחות שלה פותחים איתה את הבוקר ואיתם היא הולכת לישון. חיה באהבה את העסק ומסורה לו מאוד.

טלי מספרת כי לדעתה הקורונה לא עצרה את השוק בהרצליה וכי תנופת הבנייה בעיר איננה עוצרת. "לא רק שלא מרגישים ירידות במכירות, אלא יש אפילו עלייה בביקושים", אומרת טלי ומסבירה: "הבית הפך להיות משמעותי יותר, אנשים מחפשים מרפסת, גינה, בית פרטי, בית מרווח יותר, מסודר ונעים יותר. הירידה בבורסה גם השפיעה – לאנשים יש כסף נזיל יותר והם פונים לנדל"ן. הורדת מס הרכישה גם תרם במשהו. חשוב גם לציין שהרצלייה ורמת השרון הן ערים מאוד מבוקשות ותמיד היו כך".

בחמש השנים האחרונות מתנדבת טלי למען קשישי העיר ואליה רתמה משפחות מתנדבות רבות. "מדי שבוע אני נפגשת עם 3 קשישים ואנחנו מבלים בנעימים, זה בחברת זה. אני נהנית מאוד להיות במחיצתם, נהנית מהחום, מהידע והשמחה שיש בהם. אנחנו קוראים לעצמנו הפרלמנט. השבוע קיבלתי שיחת טלפון חמה מעליזה הקשישה שאמרה לי שאני מאוד משמחת אותה ומאריכה לה את החיים". בנוסף, טלי חברת סיעה ב"דרך חדשה" הפועלת למען תושבי הרצליה הצעירה והסביבה ולמען פיתוח וקידום השכונות באזור.

טלי, איך השפיעה עלייך תקופת הקורונה?

"בתקופת הסגר הראשון דאגתי להשביח את העסק שלי ולקדם אותו בידע ובכלים נוספים. דאגתי להיות בקשר רציף עם לקוחותיי, הייתי פתוחה וקשובה לפניות מוכרים וקונים חדשים בארץ ומחו"ל. הסתכלתי על העסק מחדש והפכתי אותו לעוד יותר משופר. למדתי המון תכנים, שוחחתי עם דמויות מפתח בתחום הנדל"ן, עם בנקאים, יזמים וכל מי שיכל להרחיב את אופקיי. ברגע שיצאנו לעבודה מסודרת, השוק נפתח כמו צוואר בקבוק מטורף ומאז ועד היום אני עובדת פול טיים בלחץ סביב המון עסקאות, ואני ממשיכה לנהל את העסק עם עסקאות שעומדות להסגר למרות הסגר הנוכחי. שנת 2020 הייתה מאוד מוצלחת עבורי והשנה עוד לא הסתיימה. הרצלייה עירי מאוד מבוקשת ויש פה אוכלוסייה נהדרת. עיר מטופחת ומתפתחת מאוד ואני גאה להיות חלק ממנה"

תשכנעי את הלקוחות הפוטנציאליים, מדוע לעבוד דווקא איתך?

"אני חושבת שאני מתווכת מזן אחר. אני בן אדם של אנשים. הידע שצברתי מגיל צעיר במספר תחומים גורם לי להיות ממוקדת, עניינית, דבקה במטרה. אני בנאדם של שיתופי פעולה. אני נכנסת לבתים – אל ליבם וחייהם של האנשים. עמלה וכסף לא מניעים אותי. זה חשוב אך זה לא העיקר. אני חושבת שאין עסקה שהלקוחות לא היו מרוצים. לקוחותיי הופכים לחבריי ובמרוצת השנים אנחנו תמיד שומרים על קשר והם ממשיכים להפנות אלי לקוחות ומכרים ובנוסף ולא פחות חשוב אני נותנת ערך מוסף לכל עסקה על ידי ליווי אישי וצמוד באמצעות נותני השרות: אדריכל, שמאי, עורך דין, יועץ משכנתאות ועוד שעובדים איתי ושזמינים תמיד ללקוחותיי בכל דבר עד העסקה ואף לאחריה.הבטחתי למשפחתי ולעצמי שלעולם לא אשתנה ואשנה את דרכי במקצוע הזה ואכן אני עומדת בכך".

טלי למדן – יעוץ ושיווק נדל"ן

טלפון: 054-2221804

כתובת: בן יהודה 56 ב' הרצליה

כתובת מייל: talilamdan@gmail.com

פייסבוק: fb.com/tali.lamdan

טלי למדן - יועצת נדל"ן
טלי למדן. "אני בן אדם של אנשים"

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן