צילום הדמייה: באדיבות קיקה ברא"ז אדריכלים

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בשורה טובה ל- 124 דיירי רחוב בר כוכבא בשכונת נווה ישראל בהרצליה: פרויקט הפינוי בינוי יוצא לדרך באופן רשמי וזאת לאחר ארבע שנים של איסוף חתימות מכלל הדיירים.

מדובר על הבתים הישנים ברחוב בר כוכבא, הרחוב הראשי בשכונה, במספרים 53 עד 69 שייהרסו ובמקומם ייבנו תשעה בניינים משותפים גבוהים שיכילו 400 יחידות דיור עם מרכז מסחרי בפרויקט שייקרא "גפן". בחזית הרחוב ייבנו בניינים בני שבע עד תשע קומות ובעורף, לכיוון בית הספר בן צבי וגינת השעשועים הגדולה, ייבנו בתים בני 14 קומות

אתמול קיבלו הדיירים מכתב מהחברה הקבלנית icr (לשעבר מנרב), הבונה את הפרויקט: "אנו שמחים ונרגשים לעדכנכם כי התקבל היתר לחפירה ודיפון למתחם שלכם ברחוב בר כוכבא 53 – 69 בהרצליה ואנו נערכים לעלייה על הקרקע לשם התחלת עבודה. הדיירים יתפנו מדירותיהם תוך שלושה חודשים, עד לתאריך 13 באפריל".

אסף אמר, יו"ר נציגות הדיירים, סיפר על הליך הוצאת החלום לפועל: "בדיוק לפני שבע שנים נפגשנו לדבר על זה ואחרי צוק איתן מיד ידענו שחייבים לשנות את המצב ושמגיע לנו לחיות בביטחון. הבתים המתפוררים חסרי ממ״ד הם נחלת העבר ובחרנו לפעול יחד דיירים למען דיירים. זנחנו את האינטרס האישי, נכנסנו יחד לסירה אחת ואינטרס משותף בשפה משותפת, בחרנו נציגות דיירים חזקה, נבחרתי ליו״ר הנציגות ומינינו את משרד יהב ושות' חברת עו"ד לייצג אותנו. איחדנו כוחות עם מנהלת הדיירים שפעלו במקום והחלטנו שחברת מנרב (היום ICR) יהיו היזם. לאורך הדרך קיבלנו רוח גבית מראש העיר מר משה פדלון וצוות אגף הנדסה שהתאהבו בלכידות של התושבים. הדיירים חתמו על ההסכם עוד לפני שהתוכנית הופקדה ולאחר אין סוף השקעה והתמדה הגענו ליום הזה בו קיבלנו את הבשורה. קשה לתאר את הדרך, השותפים לה והשינויים שעברנו לאורך השנים, אבל דבר אחד בטוח. כולנו זכינו לחיים טובים יותר, לביטחון אישי ואיכות מגורים שיאה לשכונת נווה ישראל המתחדשת.

תושבי מתחם פינוי בינוי בשכונת נווה ישראל בהרצליה

אסף אמר (מימין) עם נציגות הדיירים ועו"ד הדיירים, עדי שנהב גלוז (משמאל). צילום: באדיבות הדיירים

אמר הוסיף: "בקרוב נזמין את ילידי השיכונים מזקני השבט שנולדו כאן ועד הילדים של היום להפנינג טרום הריסות עם גרפיטי משובח למזכרת מהמקום שנקרא בית. אני מאחל לשכנים היקרים לי לצאת ברגל ימין מהבתים שאהבנו ובהצלחה בדירות הזמניות עד שנשוב לגור יחד כמו היום. אני מודה לנציגות הדיירים, לעיריית הרצליה והעומד בראשה על צוותו באגפים השונים, לעו״ד הדיירים ארנון יהב ולמשרד אדורם ושות', עורכי דין ונוטריונים, למנהלת הדיירים ענת דהן, לאנשי המקצוע וצוות היזם".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?
משה פדלון ותושבי מתחם פינוי בינוי בשכונת נווה ישראל בהרצליה
דיירי המתחם עם ראש העירייה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן