עבור 29 משפחות תקופת הקורונה מלווה בכניסה לבית החדש בפרויקט פינוי בינוי "אלמוג יגאל אלון" בהרצליה שבמהלכו נהרס בנין ישן והוקם בנין חדש של 7 קומות

שרון יונתן

רגע לפני שמגפת הקורונה פשטה על חיינו, פרויקט ההתחדשות העירונית "אלמוג יגאל אלון" בהרצליה סיים את אכלוסו שיצא לדרך בתחילת מרץ כאשר בשלב ראשון אוכלסו 12 המשפחות הוותיקות שהתגוררו בבניין הישן (דירות התמורה) ורק לאחר מכן אוכלסו 17 הדירות הנוספות אשר נמכרו לדיירים חדשים, רובם משפרי דיור מהרצליה והסביבה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

פרויקט "אלמוג יגאל אלון", ברחוב יגאל אלון 40 בהרצליה, החל את דרכו כפרויקט תמ"א 38/1 חיזוק מבנים, אך כבר בתחילת הדרך החליטו שני הצדדים לשנות כיוון ולבחור באפשרות של הריסה ובנייה, שבמסגרתה נבנה בניין חדש מהיסודות עם כל היתרונות הגלומים בכך לדיירים וליזם. באותה נקודת זמן, קיבלה קבוצת אלמוג החלטה עקרונית לבצע אך ורק פרויקטים של הריסה ובנייה מחדש, על מנת להמשיך ולספק דירות בסטנדרט הגבוה ביותר וברמת בנייה ראשונה במעלה, רף אשר לא ניתן להגיע אליו כאשר מדובר בפרויקט חיזוק של בניין קיים. במסגרת הפרויקט הרסה החברה בניין מגורים שכלל 12 דירות ובמקומו בנתה בניין חדש בן 7 קומות הכולל 29 יח"ד וחניון תת קרקעי.

בימים אלו סיימה החברה למסור  את כל  17 הדירות החדשות בפרויקט בסכום כולל של כ-60 מיליון שקל. הפרויקט מתאפיין בדירות גדולות במיוחד המשתרעות על פני 130-135 מ"ר הכוללות חללים גדולים, עם יחידת מתבגר ומרפסות גדולות, וכן שלושה כיווני אוויר בכל דירה. מרבית הרוכשים הם כאמור הינם משפרי דיור מהרצליה והסביבה, אשר רצו לעבור לדירה גדולה וחדשה ולהישאר במרכז העיר.

הצלחת הפרויקט חיזקה את פעילות הקבוצה בהרצליה ובעקבותיו עתידים להתבצע פרויקטים נוספים בעיר. החברה הכריזה לאחרונה על תחילת שיווק של פרויקט חדש ברחוב י.ל. ברוך בעיר, שבמסגרתו ייהרס בניין ישן וייבנה בניין חדש בן 7 קומות ו-22 דירות.

רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, אומר: "אני מברך את הדיירים שנכנסו החודש לדירתם החדשה ומאחל להם שנים של הנאה ואיכות חיים, סיימנו את המסירות גם בתקופה לא שגרתית זו ואף הצלחנו להגיע למסירת הדירות באיכות הגבוהה ביותר תוך עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבנו. בטוחני כי דיירי הבניין החדש המצטרפים למשפחה גדולה של לקוחות הקבוצה יהוו גם הם שגרירים טובים לפרויקטים הבאים בעיר ובכלל ".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן