מדובר בשכונת נווה גן צפון שתיבנה בסמוך ומצפון לשכונת נווה גן ותכיל 482 יחידות דיור. ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל הכריזה על שלוש החברות הזוכות במכרז

שרון יונתן

בתמונה: השטח שעליו תיבנה השכונה החדשה. צילום: ירון גדות

תכירו את השכונה החדשה נווה גן צפון: ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל הכריזה על הזוכים במכרז פומבי לרכישת זכויות חכירה לבניית 482 יחידות דיור בסמוך לשכונה הדרומית של רמת השרון.

מדובר על שכונת מגורים חדשה, המשתרעת על פני 825 דונם, שתיבנה מדרום ל"דרך הנופש" המתוכננת, מדרום לכביש 5, ממערב לבית העלמין קריית שאול וממזרח לנתיבי איילון ומחלף גלילות. היא נקראת נווה גן צפון מאחר שממוקמת מצפון לשכונת נווה גן.

במכרז הפומבי, ששווק במתכונת של שוק חופשי, שיווקה רמ"י ארבעה מגרשים הכוללים 482 יח"ד ושטחי מסחר בארבעה מתחמי שיווק נפרדים אך סמוכים זה לזה. למכרז התקבלו 41 הצעות. בתוכנית נקבעו ייעודי קרקע לאזורי המגורים, לדיור מיוחד, לבנייני ציבור, לקאנטרי קלאב, לשטחי ציבור פתוחים ולמסחר.

החברות שזכו במכרז הן: חברת צ.מ.ח המרמן בע"מ זכתה בהקמת שני מתחמים – האחד על 150 יח"ד בשטח של 4.5 דונם והשני על 149 יח"ד בשטח של 5.1 דונם. חברת אביסרור משה ובניו עבודות בניין ופיתוח בע"מ – 104 יח"ד בשטח של 3.2 דונם, חברת ג.ז. מדף 26 בע"מ – 79 יח"ד בשטח של 2.4 דונם.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן