מופעי רחוב שונים לכלל האוכלוסייה ופינות ישיבה המיועדות למשפחות. רגע לפני שחג הפסח כבר כאן, מנסה העירייה לעורר את הרחוב הראשי של רמת השרון. ראש העירייה אבי גרובר: "אנחנו נעשה הכל על מנת לסייע לעסקים ולהחזיר את המסחר לרחוב"

שרון יונתן

בתמונה: פינת ישיבה חדשה ברחוב סוקולוב. צילום: באדיבות העירייה

לרגל חג הפסח שנראה ממש באופק, החליטה עיריית רמת השרון לנסות ולעורר את הרחוב הראשי במופעי רחוב אטרקטיביים, הפנינג קניות ותרבות לרווחת תושבי העיר.

הספתח נערך כבר הבוקר (חמישי), כאשר נגני סימפונט רעננה הנעימו את זמנם של עוברי האורח ברחוב במופע של מוזיקה קלאסית. ההמשך יהיה היום (חמישי) בשעה 16:30 במופעי ומשחקי רחוב, ספורט והפעלות והמון חוויות. מחר (שישי) בשעה 10:00 מופעי רחוב צועניים לגוף ולנשמה.

נגני סימפונט רעננה יחזרו ביום שני בשעה 10:00 למופע נוסף של מוזיקה קלאסית. עוד ביום שני, בשעה 16:30, משחקים עבור הילדים הקטנים. ההמשך יהיה ביום רביעי הבא (24 בחודש) עם מופע מוזיקת ג'ז ובלוז והשבוע התרבותי ייחתם ביום חמישי (25 בחודש) בקרנבל מוזיקת עולם.

מופע הרחוב הבוקר ברחוב סוקולוב

בנוסף, האירועים הם חלק ממהלך רחב שמטרתו לעורר את רחוב סוקולוב. בשבוע האחרון הקימה העירייה פינות ישיבה חדשות הכוללות פינות בר ופינות מיוחדות לילדים. כמו כן, הרחוב היום נקי יותר. מי שעומד מאחורי המהלכים שנעשים בסוקולוב הם חברי וועדת עסקים קורונה, שכבר מספר חודשים מטפלים ברחוב מול השוכרים ומול העירייה.

את הוועדה מנהלים חברי המועצה גיא קלנר, עידן למדן ורביד פלד, ולצידם אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון. כמו כן, לאירועים ולשיפוץ הרחוב אחראים סגן ראש העירייה ומחזיק תיק השפ"ע, יעקב קורצקי, חבר המועצה דני לביא מחזיק תיק התרבות, ומנכ"ל העירייה ערן שורץ.

גרובר אמר: "רחוב סוקולוב יעבור בשנים הקרובות תמורות רבות, ולכן השינויים שאנחנו יכולים לעשות הם מוגבלים. יחד עם זאת, במיוחד בתקופה זו, אנחנו נעשה הכל על מנת לסייע לעסקים ולהחזיר את המסחר לרחוב. אני רוצה להודות לחבריי וועדת הקורונה, למנכ"ל העירייה, וליתר עובדי העירייה, שעושים רבות על מנת לקדם ולשפר את העסקים. אני מאוד מקווה שבעלי העסקים עצמם ישתפו פעולה ויסייעו לנו להרים קמפיינים לקראת החגים. אני קורא לכל תושב ותושבת ברמת השרון לערוך את הקניות שלהם לחג בעסקים ברמת השרון".

פינות ישיבה ברחוב סוקולוב

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן