ארבעה מתחמי פארקלטים (מתחמי ישיבה ייחודים), בדומה לזה שבתמונה, יוצבו בקרוב ברחוב סוקולוב כחלק משורה של פרוייקטים שמבצעת העירייה למען הגברת הפעילות ברחוב הראשי של רמת השרון. ראש העירייה אבי גרובר: "הכשרת הפארקלטים הוא עוד צעד מיידי שיגדיל את התנועה במרחב הציבורי"

שרון יונתן

צילום: ויקימדיה


עיריית רמת השרון תציב בקרוב ארבעה מתחמי פארקלטים (מתחמי ישיבה ייחודיים) ברחוב סוקולוב, בדומה לזה שבתמונה למעלה, שצולם בחו"ל.  הפארקלטים ייבנו ויונחו בחניות ויאפשרו לבתי קפה וחנויות להגדיל את היצע מקומות הישיבה ולתושבים לבלות זמן איכות ברחוב. בעירייה ציינו כי זוהי סנונית אחת משורה של פרויקטים אותם מבצעת העירייה על מנת להעיר את רחוב סוקולוב ולסייע לבעלי העסקים. כחלק מהפרויקט יגרעו מהרחוב מספר חניות, שכאמור יוסבו לפארקלטים.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "כדי להביא להתאוששות ולשגשוג של רחובות מסחריים דוגמת סוקולוב יש לפעול בשורה של אמצעים קטנים וגדולים, כאשר התפיסה שלי היא שאנשים מביאים אנשים. כל אדם נוסף שיגיע לרחוב יביא בעקבותיו אנשים נוספים. הכשרת הפארקלטים הוא עוד צעד מיידי שיגדיל את התנועה במרחב הציבורי. עם הזמן נבצע עוד ועוד פעולות כדי להגביר את הנוחות והאטרקטיביות של הרחוב".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן