שמוליק גריידי, חבר מועצת העיר רמת השרון, מנסה לשכנע אתכם לשלשל לקלפי מעטפה לזכות המפלגה בראשות נפתלי בנט

ביום שלישי הקרוב יתקיימו הבחירות הרביעיות אשר יכריעו לאן מוביל העתיד שלנו. האם אנחנו נכנסים לכאוס נוסף או שמא הבוחר יתעשת על עצמו ויצביע במפלגה חזקה ואיכותית לאין שיעור.

המפלגה שלי, כחבר מועצת העיר רמת השרון, מזה עשרים שנה היא מפלגת "ימינה", אשר בראשה עומד נפתלי בנט. מפלגה זו נוגעת בכל רבדי החברה, רחבת אופקים עם משנה סדורה שתוציא את ישראל לרווחה כלכלית. למפלגה חזון מובהק של אחדות ישראלית ללא הבדלי דת גזע ומין כפי שהוכרז עוד בהקמת המדינה. אחת מאלפי מטרותיה של מפלגת "ימינה" היא להביא להוביל את הציבור הישראלי לעולם כלכלי טוב יותר.

החברה הישראלית זקוקה כעת יותר מתמיד לממשלת אחדות. עלינו לפעול יחד על מנת לקדם את הטוב ביותר בשבילנו מתוך תקווה שלאחר הבחירות נתעורר לעתיד טוב יותר. אני איש ימין, אבל לא אבחר בליכוד כי בסוגיות דת ומדינה הליכוד היא מפלגה חרדית שבאופן קבוע מוסרת את מפתחות מוסדות הדת בידי החרדים. המנדטים שנתניהו והליכוד רגילים לשתות בבחירות, עולים להם לראש והופכים אותם לשיכורים מכוח שלעתים קרובות מידי הופך לכוח משחית, המפלג, והמסכסך, כך גם בתחום המדיני.

שמוליק גריידי
שמוליק גריידי

אני איש ימין מאמין אשר רואה חובה לעצמי ולציבור שבחר בסיעת "יחדיו" בראשות המקומית, להאיר את עיניכם ולהצביע למפלגה שתחרוט על דגלה אחדות, יציבות, רווחיות. לאחר סקירה מעמיקה אומר לכם בלב שלם כי המפלגה מורכבת מנבחרת של אנשים טובים עם פוטנציאל לקידום העם, המשמיעים את האידאולוגיה של עם ישראל וארץ ישראל, אנשים חדורי מטרה ואמונה לבצע שינויים בכל מוסדות השלטון ולהתאים אותם לתקופתנו על מנת להיטיב עם הכלל.

הבחירה ב"ימינה" תקדם את נבחרי הציבור כמשרתי העם. ישיבת חברי המפלגה בכנסת תתפקד כשומר ראש לאוכלוסייה החלשה בעם, לחיילי צה"ל ולכל מי שזקוק להגנתה. הנבחרת המובילה של ימינה תוביל תהליכים חדשניים אשר יוציאו אותנו מקיבעון ובירוקרטיה מיותרת על ידי סגירת משרדי ממשלה מיותרים. התהליך הזה יבשיל למהלך פוליטי רק בעזרתכם ובמימוש הזכות הדמוקרטית שלכם בהצבעה נכונה. אני קורא לכם לשכנע חברים מכרים לצאת ולהצביע "ב" כי זו הרשימה היחידה שיש לה מצע ודרך שתוביל אותנו לשלום ולאחדות בקרוב ובמהרה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן