רונית וינטראוב, חברת מועצת העיר רעננה, מסבירה בטור אישי משלה מדוע חשוב לתת למפלגתה את הקול בקלפי

 

"מרצ", שלוש אותיות שעבורי הן עולם ומלואו של זכויות אדם ואזרח, צדק חברתי, חופש, הומניזם, ניקיון כפיים וחתירה מתמדת לשלום.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

פתק ההצבעה הזה הוא סיפורה של דרך המושתת על אידיאולוגיה עקבית וברורה, בבסיסה ניצב הערך האנושי. מי שתפיסת עולמם משתקפת בערכים הללו מומלץ להצביע מרצ כי מה שיגיד לכם הפתק לפני, יתקיים גם לאחר ההצבעה. עובדה היא שהרוח הרעיונית נשענת על עשייה ארוכת שנים שעיצבה את המציאות החברתית והפוליטית בישראל.

כבר בגלגוליה המוקדמים אתגרו נשות ואנשי מרצ את השיח והמאבק על הדמוקרטיה. שולמית אלוני, ובהמשך כל מי שפעלו ופועלים לצידה ואחריה, הנחילה גישת עומק לזכויות אדם, תוך פריצת חומות הדיכוי שעטפו את הקהילה הגאה, יצירת מחויבות אמת למקומות המוחלשים והשמעת זעקתם של השכבות נפגעות העוני, האנשים שנדחקו לקרן הזווית של הפריפריה בחלוקת המשאבים ואותם שניטלה מהם הזכות הזכות הבסיסית לדיור.

השוויון והצדק הביאו את יוסי שריד לתקן עוולות בחינוך, את אילן גלאון לעמידה בלתי מתפשרת בחזית המלחמה בעוני ובעליבות המחפירה של קצבאות הנכות וכן לפעול בכל דרך כנגד עוולות כלפי משפחות עם ילדים בחינוך המיוחד. המאבק באלימות נגד נשים הציב את זהבה גלאון, תמר זנדברג ומיכל רוזין כמו קודמותיהן בחוד החנית של יצירת הרתעה וענישה כנגד סחר בנשים והתעללות. מרצ הובילה חקיקה וסיוע שהגיעו לכדי הצלת חיים והובילה להתפתחות חשובה של תודעה ציבורית.

ניצן הורוביץ הוביל חקיקה לחינוך חינם לפעוטות, יוזמה שהיא עיוורת למגזרים ומכוונת לטובת הכלל. הקו של מרצ שרואה את כולם זוהר בחשיכה הסקטוריאלית המכרסמת בהווה ובעתיד של החברה שעל דמותה הנאורה רשמה מרצ אינסוף מאבקים בתחום הדת והמדינה.

העשייה של מרצ מגוונת אך נעה על ציר קבוע של ערך האדם והיא מתקיימת בכנסת ובמישור החוץ פרלמנטרי, במחאות רחוב, בבתי המשפט ובכל זירה שמשנה מציאות. עד כאן תמצית הסיבות הראויות מדוע לבחור במרצ ויותר מכך למה אסור לאבד אותה.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

למצביעים הטקטיים שחושבים לנדוד למפלגות אחרות, נזכיר איך "המשיח התורן", בני גנץ, התרסק בחסות פתקי הצבעה שמאלניים לתוך ממשלה המובלת בידי מי ששאפו לחולל את סוף שלטונו של העומד בראשה. נזכיר איך הרשימה לה תרמו פתק יקר, השתתפה במשתה חזירי של חלוקת שלל, כיבודים ומשרדים מומצאים בתוך ממשלה החתומה על טיפול שערורייתי במשבר בריאותי, כלכלי וחברתי כה חמור.

אבל אם תתעקשו על אסטרטגיה, תזכרו שבלי מרצ אין רוב לגוש ותקבלו עוד ממשלה של ביבי, כרגיל מתודלקת בעריקים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן