פרוייקט הבחירות נמשך: משה ועקנין, חבר מועצת העיר הרצליה, מסביר מדוע חשוב לבחור במפלגת ש"ס

 

מדוע להצביע לתנועת ש״ס? תנועת ש”ס בראשות מועצת חכמי התורה חרטה על דגלה להחזיר עטרה ליושנה ולהרים את קרנם של הציבור הספרדי בארץ ובעולם כמורשת אבותם שהיו בגלות.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

מרן הרב עובדיה יוסף זצוק״ל כיתת רגליו בכל הארץ להעניק מזור תורני רוחני לציבור הספרדי, אני בעצמי זוכר איך לפני 20 שנים היינו מחפשים בהרצליה בנרות מנין לתפילה. היום ב״ה בכל מקום ובכל שעה יישנו ציבור תורני גדול וחזק ופעיל מאוד חברתית.

ישנה פעילות ענפה והכי חשוב תרומה סיוע ועזרה לקהילה. החל מחלוקת מזון ותרופות ועד סיוע הומניטרי חברתי וכלכלי לעשרות משפחות נזקקות בעיר. תנועת ש״ס היא הגדולה בארץ במספר חברי המועצה וחבריה ידועים כמסורים חרוצים ומסייעים לכל דורש יומם וליל.

ברגע שאתם מצביעים לש״ס אתם שותפים מלאים לכלל הפעילות וכל העשייה נרשמת על שמכם. הפתק הקטן שווה הרבה מאוד. שווה שותפות בבניה תורנית, שותפות בחלוקת מזון, שותפות בהגדלת התורה בארץ, שותפות במופעי תרבות, שותפות בהקמת מוסדות חינוך, שותפות בהקמת מרכזי למידה, מתוך דאגה ושמירה על  השבת, המוטו שלנו עזרה  לפרט למען הכלל.

הצבעה לש״ס מחזקת את גוש הימין ותומכת בראש הממשלה בנימין נתניהו. בפתק אחד זכיתם כפול, גם לשמור על ראש הממשלה וגם לשמור על מדינה יהודית מסורת ישראל ותורת ישראל.

כולנו עדים לכרסום הבלתי פוסק בסטטוס קוו והזילות בתורת ישראל הכולל רצון לגיור רפורמי פגיעה בשבת פגיעה בצביון הדתי מדיני פגיעה בכותל ופגיעה במסורת ישראל. ברגע שכולנו מחזקים את תנועת ש״ס, כאיש אחד בלב אחד ומצביעים ש״ס זכינו יחד, להחזיר עטרה ליושנה.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

ש״ס חזקה זה אומר סיוע לחלשים סיוע לנזקקים שמירה על השבת ושמירה על מורשת ישראל ושמירה על תורת ישראל. ההצבעה שלכם היא הכוח שלנו. כנציג ש״ס בהרצליה, כל קול מחזק אותי ונותן לי את האפשרות להמשיך לסייע ולעזור לתושבים ללא הבדל דת גזע ומין, לסייע  בכל פניה ובכל בקשה, ההצבעה שלכם היא הכוח שלנו.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן