דוברת וייזר, סגנית ראש עיריית רמת השרון ומספר 20 ברשימת "תקווה חדשה", מסבירה מדוע עליכם לתת את קולכם למפלגה בראשות גדעון סער

 

אנחנו נמצאים בנקודה קריטית בהיסטוריה של מדינת ישראל. ישראל בחוסר יציבות קיצוני.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

המגפה העולמית פגעה בנו קשות, יש קריסה כלכלית וקריסה נפשית של אזרחי המדינה בגלל מלחמות אגו והחלטות פוליטיות שגויות בכל הנוגע לבריאות שלנו. ישנה תחושה של סלידה בקרב אזרחי ישראל מנבחרי הציבור המנותקים מהבעיות והקשיים היום יומיים, אין אמון במערכת הפוליטית שלא מפסיקה לאכזב- בחינוך, בכלכלה וברווחה.

השסע והפילוג רק מתגברים ומתגברים ללא מעצור שפוי. רק בשבת האחרונה ראינו הוכחה לדרך האלימה והמפלגת של נתניהו, כששלח בריונים אלימים לפגוע בפעילי "תקווה חדשה". הליכוד של היום זה לא הליכוד של פעם – נתניהו של היום זה לא נתניהו של פעם, הוא מדרדר את ישראל בשביל לקדם את האינטרסים שלו.

והוא לא בוחל בשום אמצעי – מסית נגד הורים שכולים, שולח שליחים להפגין מול בית משפט ופועל באלימות נגד יריבים פוליטיים. ככה המדינה תמשיך להראות אם נתניהו יישאר לכהונה נוספת.

המדינה בכאוס, ישנו ברדק ונכנסנו ללופ אינסופי של סבבי בחירות שרק מדרדרים את המצב. מי שנכשל לא יכול לתקן. ישראל זקוקה לשינוי הנהגה כי אין יציבות, אין משילות ואין אחריות. ישראל זקוקה למנהיג וגדעון סער הוא אותו המנהיג, מנהיג עם ניסיון, עם ראייה עתידית, תוכניות עבודה מסודרת ויכולת פוליטית מוכחת והוא יוביל אותנו לדרך בטוחה.

אני חושבת שרוב האזרחים מבינים זאת והמאוכזבים יגיעו אל המקום היחידי והשפוי במדינה שזו תקווה חדשה. ב- 23 במרץ אני מאמינה באזרחי מדינת ישראל שישחררו את ישראל מהשלטון הנוכחי. הבחירה ברורה: המשך המבוי הסתום בראשות נתניהו או ממשלת שינוי בראשות גדעון סער. 

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

גדעון סער הוא היחיד שגילה אומץ ומנהיגות ואמר עד כאן. הוא בחר לצאת מאיזור הנוחות שלו, בניגוד להרבה מאוד אחרים שבחרו ללכת עם ביבי ובכך איבדו את הדרך- משמאל, מהמרכז ומהימין. סער היחיד שקרא תיגר על המציאות הקיימת. סער גילה מנהיגות והוא האדם היחיד שיכול לתת תקווה, אלטרנטיבה שלטונית, אחדות, יציבות וממלכתיות עבור מיליוני אזרחים מיואשים. אני בטוחה שסער יהיה ראש ממשלה של כולם!


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן