בפרוייקט הבחירות המיוחד שלנו, מנסה דנה אורן-ינאי, חברת מועצת העיר הרצליה, לשכנע אתכם מדוע כדאי לכם לתת את קולכם לבני גנץ ומפלגתו "כחול-לבן"

החלטתי כחול-לבן. למרות הקושי של השנה האחרונה, ההצבעה שלי היא בלב שלם. אני מצביעה לנבחרת שבחרה באסטרטגיה פוליטית של להיות חלק מהממשלה, כדי לשנות החלטות מבפנים, תוך כדי מהלכים שיביאו להחלפתה.

בחרתי בנבחרת אמיצה שבחרה לקחת את הסיכון המחושב. למרות שידעה שתשלם על כך מחיר כואב, חברי הכנסת של כחול-לבן בחרו להיות בממשלה, למרות נתניהו ובשל הקורונה והמלחמה על שלטון החוק והצורך לשמור על הקופה הציבורית.

כן. השנה האחרונה לא הייתה פשוטה. הפוליטיקה הפכה לקשוחה. גם לוותיקים כמוני, שנמצאים שם 25 שנים עוד מהימים בהם תליתי שלטים לרבין וכיו"ר נוער העבודה הייתי ממארגני אותה עצרת.

הבחירות השנה לוו בהתלבטויות רבות, באין ספור מחשבות על הדרך הנכונה בה אני צריכה לבחור.  דרך שתהיה מותאמת לערכים שלי, ותפקיד את הקול שלי בידי הראויים לכך.

דנה אורן ובני גנץ
דנה אורן-ינאי עם בני גנץ

לפני כשנתיים, הצטרפתי למטה "חוסן לישראל" בראשות בני גנץ. שימשתי שם כראש מטה הארגון והקמנו את "כחול-לבן". הצטרפתי כי האמנתי בו. אין לי מספיק אצבעות כדי לספור את כמות הפעמים שלא הסכמתי עם המהלכים שלו ועם האסטרטגיה הפוליטית. לצד זאת, יש לי רשימה של עשרות רבות של החלטות ופעולות עליהן אני מודה לו ולנבחרת שלו שנלחמו כחלק מהממשלה הרעה נגד הממשלה הרעה הזו. בישיבתם בממשלה הם הצליחו שוב ושוב לבלום מהלכים והחלטות שהיו פוגעות בנו, אזרחי המדינה שמאמינים בדמוקרטיה ובשלטון החוק.

אני מודה לבני גנץ, שבכוחות אדירים שרד את החוויה הקשה של להיות שק החבטות של התסכול האדיר של רבים מאיתנו, כשלא הצלחנו להחליף את השלטון.

המצב לא אידיאלי, הוא רחוק מכך. אבל אני מאמינה לבני גנץ. מאמינה שאפשר לנהל אחרת את המדינה. זה אדם שאני רוצה שיהיה בהנהגת המדינה, שייתן מחזונו ומתפיסת עולמו. שיוביל את ישראל למקום בו היא מדינה של שלטון חוק דמוקרטי, הפועל למען כל אזרחיו בצורה שיוויונית. לכן, אני מצביעה כחול-לבן.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן