חיים גולדמן, חבר מועצת העיר רעננה, מנסה לשכנע אתכם מדוע להצביע עבור המפלגה בראשות בצלאל סמוטריץ'

ביום שלישי הקרוב נצא כולנו להצביע לרשימה לכנסת. אני סגן ראש עיריית רעננה לשעבר וחבר מועצת העיר קורא לכולם לבחור ברשימת הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ'.

כיהודי דתי שמאמין בערכי עם ישראל בארץ ישראל על פי תורת ישראל, אני חושב שרשימת הציונות הדתית מבטאת את הערכים הנשגבים הללו. ערכים שמבטאים את כמיהתו של העם היהודי לאחר שנות גלות ארוכות בהן עבר רדיפות וסבל לחיות במדינה יהודית עצמאית. במולדתו ההיסטורית ממנה הוגלה וגורש.

חיים גולדמן - חבר מועצת העיר רעננה
חיים גולדמן

למפלגת הציונות הדתית משנה סדורה כיצד צריכה להיראות מדינה יהודית ודמוקרטית. מדינה שתדאג לביטחון, רווחה וחינוך לאזרחיה, מדינה שתדגיש את הזהות היהודית שלה. כל הנושאים הללו אינם מתקיימים היום מהסיבה שמערכת המשפט והפרקליטות דרך היועצים המשפטיים השתלטה על נציגי הציבור שנבחרו לכנסת על ידי האזרחים וכופה עליהם את ערכיה. מערכת שחוסמת כל רצון לחקיקה בנוגע לחיינו הדמוקרטיים בישראל.

על מנת לתקן את כל הנושאים הללו ,יש תחילה לערוך רפורמה מקיפה במערכת המשפט ואז יתאפשר לנהל חיים במסגרת של חקיקת חוקים באופן דמוקרטי על ידי נציגי האזרחים שנבחרו בבחירות. זו התכנית של מפלגת הציונות הדתית ולכן על כולנו לבחור ברשימה זו לכנסת. רק בחירה של הרשימה הזו תבטיח את ממשלת הימין ואת הערכים המשותפים לכל אזרח שמאמין במדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן