חיים מעוז חכים, רכז סניפים ארצי במפלגת ישראל ביתנו ותושב הרצליה, מסביר מדוע הוא ממליץ להצביע עבור מפלגתו של אביגדור ליברמן

 

לפני הבחירות אני נשאל למה לבחור בישראל ביתנו ובאביגדור ליברמן העומד בראשה. למען האמת, יש הרבה סיבות טובות. החל מהעמידה על העקרונות הליברליים, העוצמה והניסיון המדיני והפוליטי שליברמן מביא איתו, אבל שמתי לב שיותר ויותר אנשים ובמיוחד בסביבתי בעיר הרצליה, שואלים אותי שאלות ספציפיות על דת ומדינה ולמה ליברמן רוצה שתהיה ממשלה בלי המפלגות החרדיות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אם פעם הייתי מנסה להסביר כמה חשובה ההפרדה בין הדת לפוליטיקה ולמה אנחנו נגד כפיה דתית, הפעם, אני מרגיש שמשהו השתנה. יותר ויותר אזרחים מבינים על מה בישראל ביתנו מדברים כבר שנים ומדוע הם לא נכנסו לממשלתו של נתניהו והחרדים למרות כל ההבטחות לתיקים בכירים.

 הקורונה חשפה לכל שבמדינת ישראל יש למעשה שתי מדינות ושני חוקים שונים: מדינת ישראל ומדינת החרדים. זוכרים שכדי שהסגר יתבצע היו צריכים לפנות לראש הממשלה האמיתי, הנכד של הרב קנייבסקי? שהוא למעשה קבע איך תתנהל המדינה ואם יהיה סגר מלא או חלקי.

כולם רואים איך קמה לנו מדינה בתוך מדינה והעסקנים שמנהלים את המפלגות החרדיות ואני מדבר על דרעי, ליצמן וגפני, הדואגים רק לאינטרסים שלהם על חשבוננו. אנחנו אלו שמשרתים בצבא ועושים במילואים, עובדים ומשלמים מיסים הפכנו לפראיירים.

שלא תבינו לא נכון; אין לי שום דבר נגד הדת. להיפך, אני מכבד אותה, אבל כשאני רואה את אותם עסקנים שיושבים על הברז של המדינה בוועדת הכספים, שמעבירים מאות מיליונים לישיבות לטובת 140 אלף תלמידי ישיבות שלא תורמים דבר למדינה, אני מבין שככה לא ניתן להמשיך. חייבים לשנות את סדרי העדיפויות.

חיים מעוז חכים ואביגדור ליברמן

כשאני רואה שאותם עסקנים כופים את הדת על שאר אזרחי המדינה החילונים, אני מבין שחייבים לעשות לזה סוף ולהקים ממשלה בלי המפלגות החרדיות.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

אנחנו בישראל ביתנו, היחידים שמתחייבים לעשות זאת ושלא יספרו לכם מפלגות אחרות שהן גם יפעלו למען נישואין אזרחיים ובאותה נשימה לא פוסלים לשבת עם דרעי וליצמן באותה ממשלה. אין חיה כזו. אחיזת עיניים.

ולכן, כשליברמן אומר שהוא לא יישב עם המפלגות החרדיות באותה ממשלה כולם גם מבינים וגם מאמינים לו כי זו הדרך היחידה להתחיל בשינוי האמיתי.

כדי שכל זה באמת יקרה כולנו חייבים לצאת להצביע. שמעתי את ליברמן אומר השבוע ששלטון רע בוחרים אנשים טובים שלא יוצאים להצביע בקלפי. תסתכלו מה היה אחוז ההצבעה בישובים החרדים. מודיעין, ביתר עילית, בני ברק. גבוה. גבוה מאד.

ומה קרה ברמת השרון, הרצליה, תל אביב, כפר סבא?  אחוז הצבעה היה נמוך. בבחירות האחרונות היו יותר מ-1,200,000 איש מערים עם רוב חילוני מובהק שלא באו להצביע. לו רק שליש מהם יגיעו הפעם, זה יוסיף עוד עשרה מנדטים לגוש שמתנגד לנתניהו ולכפייה החרדית.

בשורה התחתונה, צאו להצביע ועל הדרך תזכרו שהפתק שלנו בישראל ביתנו הוא ל'. הפתק שיוביל אותנו לימים טובים יותר


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן