עיריית כפר סבא ערכה באמצעות מחלקת הנוער העירונית את טקס הסיום של מועדון הכדורגל קפלן- בית"ר כפר סבא.

באירוע שנערך באולם אשכול הפיס בעיר, בהנחייתה של מזכירת המועדון ענת סוויסה, נכחו כ- 200 שחקנים, הורים ואורחים נכבדים.

האירוע התקיים במעמד ראש העיר רפי סער, מ"מ וסגן ראה"ע דני הרוש, מחזיק תיק הספורט וסגן ראה"ע אורן כהן, מנהל רשות הספורט העירונית שאול מיטלברג וכן שלוש משפחות שכולות שבניהם שיחקו במחלקת הנוער שנהרגו או נפטרו: עדן מוסאי ז"ל שנהרג בעת שירותו הצבאי, עידו רוזנס ז"ל, אשר נפטר ממחלה קשה ועומר חג'בי ז"ל אשר נפטר בעת שירותו הצבאי.

בטקס המרשים הוענקו גביעים לשחקני מצטיינים במחלקת הנוער. מחלקת הנוער של בית"ר כפר סבא חלקה לשחקני העבר ולמשפחותיהם כבוד והנציחה את זכרם, תוך קריאה של שלוש קבוצות במחלקת הנוער על שמם, וכן הוקרנה במהלך הטקס מצגת על חייהם של השלושה.

טקס הסיום של מועדון הכדורגל קפלן- בית"ר כפר סבא. צילום: עיריית כפר סבא

טקס הסיום של מועדון הכדורגל קפלן- בית"ר כפר סבא. צילום: עיריית כפר סבא

"עיריית כפר סבא גאה להנציח את השחקנים שאינם איתנו עוד בקריאת קבוצות הנוער בהן התחנכו ושיחקו, על שמם״, אמר ראש עיריית רפי סער, שהוסיף: ״אנו מאמינים בכפר סבא בהכשרת הספורטאים לעתיד כשחקני כדורגל תוך כדי שילוב של לימודים, חינוך לערכים ותרומה לקהילה, כפי שמקובל במועדונים הגדולים בעולם. אני מתגאה בכך שהספורטאים הצעירים שלנו זוכים להכשרה תוך שילוב והחדרת ערכים חיוניים כמו 'ואהבת לרעך כמוך', ושימוש בספורט כדרך חיים חינוכית".

סגן ראה"ע ומחזיק תיק הספורט בעירייה אורן כהן ציין: "מועדון הכדורגל קפלן בית"ר כפר סבא הוא מקבוצות הנוער הטובות והמבטיחות ביותר בישראל. אנו מאמינים בכפר סבא בטיפוח הדור הצעיר והכנתו להמשך דרכו בכדורגל ובספורט בכלל, תוך הצמחה של שחקנים צעירים שיהוו את הבסיס לקבוצות בוגרות, הן של מועדון בית"ר הארצי והן בקבוצות אחרות בליגות הגבוהות. ברכות על סיום מוצלח של העונה ובהצלחה מרובה בהמשך הדרך".

מנהל מחלקת הנוער של בית"ר כפר סבא, אשר אלקובי נשא דברי סיכום לעונה שנסתיימה, וכן דברים מרגשים על שלושת השחקנים שנהרגו או נפטרו במהלך השנים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן