אלפים השתתפו היום (רביעי, 1.3) בהלוויתו של אלון גלנס שנרצח שלשום בפיגוע ירי על ידי מחבלים סמוך לצומת בית הערבה שבנגב, זאת במסגרת גל הטרור של הימים האחרונים.

גנלס, ישראלי-אמריקאי גדל בקונטיקט, התנדב לצה"ל ונסע ללמוד באוניברסיטת קולומביה שבניו יורק. הוא הגיע בשבוע שעבר ארצה כדי להשתתף בחתונה, טייל באזור ים המלח שם נרצח כאמור בפיגוע ירי.

היום בצהריים הצליחו כוחות מיוחדים של צה"ל לשים את ידם באזור יריחו על חוליית המחבלים האחראית לפיגוע בו נרצח גנלס.

 

תלמידות תיכון אמי"ת רננים ברעננה יצרו שרשרת אנושית בדרך להלוויה כשבידיהן שלטי חיזוק ותמיכה למשפחה ובמשך שעה ארוכה עמדו ושרו לזכרו.

הבקשה הראשונה לבוא ולחזק את משפחתו של אילן הגיעה מהקהילה שלו בקונטיקט. גם מאות מתלמידי אמית כפר בתיה הגיעו ללוויה לכבד את מי שנרצח כשבא לחיות בארצו.

שרשרת תמיכה במשפחתו של אילן גלנס. צילום: שירלי עגיב

שרשרת תמיכה במשפחתו של אילן גלנס. צילום: שירלי עגיב

התלמידה אליה נייס שיתפה: "למרות שזה מישהו שאני לא מכירה עדיין חשוב לבוא ולכבד כל יהודי הוא חלק מאיתנו, במיוחד כאשר הוא נרצח על קידוש ה'".

המורה תמר לזר הוסיפה: "נפלה לידינו הזכות לקחת חלק וללוות את אילן גנלס, ברגע ששמענו שההלוויה תתקיים ברעננה גייסנו את שכבת י' ואפילו את דפוס קורונה, גייסנו ובלילה הדפיסו לנו שלטים. המעורבות לקהילה ולמדינה היא בראש סדר העדיפויות שלנו, אחדות עם ישראל, במיוחד ברגעים כאלה, היא בראש מעייננו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן