מדוע הפכה שכונת לב הפארק לכל כך מבוקשת? גיל שטרן, מנהל ושותף ב"לידרס שיווק פרויקטים", מסביר את סוד הצלחתה של השכונה המערבית ברעננה

כל משפחה חולמת למצוא את השכונה המושלמת ולהשתקע בה עד הפנסיה. המשפחות הצעירות שואפות כיום להתגורר בדירה מאורגנת ונעימה שיש בה את כל הדרוש למחייה איכותית, נוחה, מגוונת ומספקת מבפנים ומבחוץ. שכונת לב הפארק ברעננה היא בדיוק אותה השכונה שרבים חולמים עליה וכעת תמצאו בה הזדמנות למגורים ברמה הגבוהה ביותר בשרון.

כשעיר פוגשת כפר

כבר שנים ששכונת לב הפארק ברעננה גורפת תשומת לב מתושבים מקומיים בעיר ובסביבה. היא ידועה כאחת השכונות הטובות ביותר באזור השרון, זו שנושקת לפרדסים שבצפון-מערב העיר ונחשבת למרווחת מאוד, הודות לבנייה של צמודי קרקע ובניינים בני חמש קומות לכל היותר. אבל זה לא רק האוויר הפתוח שממלא את רוח החיים המקומית: יש כאן קהילה חיה ופועמת, שמקדמת ומפתחת את השכונה ללא הפסקה ושומרת על ערוץ תקשורת עקבי בכל התחומים מול העיריה.

לחיות בלב הפארק ברעננה

כיום התפיסה בישראל גורסת שאיכות חיים שווה נוחות מקסימלית. דרך המשוואה הזו קל יותר להבין מדוע הביקוש למגורים בשכונת לב הפארק רק גדל משנה לשנה: שפע מתקנים עירוניים לרבות מתנ"סים ובית ספר יסודי מוצלח, גנים ציבוריים, מגרשי טניס וכדורסל ובריכה עירונית. תמצאו כאן גם סופרמרקטים ושני מרכזים מסחריים איכותיים, גני ילדים רבים, חדרי כושר, סניפי קופות החולים ועוד. עבור המשפחות הצעירות והתושבים הוותיקים מדובר ביותר מאשר נוחות חיים רגילה – השכונה היא מפתח לחיים שקטים ורגועים, אך באותה הנשימה גם מרכזיים ותוססים מספיק, כך שאין צורך לצאת ממנה.

עשר דקות מהים, רבע שעה מתל אביב

צריך לדבר מעט גם על מה שנמצא בחוץ, כלומר ברדיוס הסמוך לשכונה. פארק רעננה והאמפי הידוע נמצאים קרוב וגם הפרדסים החקלאיים של מושב רשפון ששומרים על הנוף הפתוח והטיולים הנעימים בחיק המשפחה בשבתות. הים במרחק עשר דקות נסיעה בסך הכל וגם הפקקים כאן לא ממש קיימים, הודות לכביש 531 שהיטיב עם רעננה כולה ועם הכניסה והיציאה משכונת לב הפארק בפרט. גם הרכבת עוברת כאן כמובן, עם תכנון עתידי לפתוח קו ישיר בין רעננה ותל אביב.  

שכונת לב הפארק רעננה
שכונת לב הפארק ברעננה – מבוקשת ומוצלחת

מטבח משודרג, בית חכם, 3 כיווני אוויר

פרויקט המגורים שיחתום בקרוב את הבנייה בשכונה הוא זה של חברת יצחק עופר, שזכתה במכרז "המחיר למשתכן" ובנתה כאן 56 דירות חדשות, 11 מתוכן מיועדות לשוק החופשי ויעמדו בסטנדרט הגבוה ביותר בשרון.

כחלק בלתי נפרד מטיב הבנייה הידוע של חברת יצחק עופר, כל אחת מאחד עשר הדירות עומדת בסטנדרט מרשים במיוחד: מרצפות גדולות (1X1), מיזוג אינוורטר, דירות גבוהות מהסטנדרט, מטבח משודרג, בית חכם ועוד. גם יתר הדירות שנמכרו במסגרת תכנית "המחיר למשתכן" נהנות מהרמה הגבוהה וזוכות להתחדש במעליות מיצובישי הנחשבות, בשתי חניות צמודות לכל דירה בחניון תת קרקעי, לובי כניסה מעוצב ועוד. רוב הדירות מציעות נוף פתוח עם 3 כיווני אוויר. 

דירות אחרונות בהחלט בשכונה המבוקשת בשרון

חברת יצחק עופר משמשת כיזם וכקבלן הפרויקט ומאחוריה למעלה מ-50 שנות וותק וניסיון, לרבות פורטפוליו עשיר של פרויקטים קודמים ומקבילים בערי השרון וגוש דן. הדירות המשווקות עומדות ברמה גבוהה מהמקובל בשוק, מה שהופך את המגורים לאקסקלוסיביים ואיכותיים, נוסף על כל היתרונות האיכותיים והראויים שהשכונה עצמה כבר מציעה. אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתרשם כבר עכשיו.

מחירים:

דופלקסים (קומת הגג) 5 חדרים – החל מ-3,580,000 ₪

דירת גן 4 חדרים (אחרונה בפרויקט) – 3,000,000 ₪


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן