"סוד" ידוע הוא כי הרצליה הופכת בשנים האחרונות למוקד משיכה מרכזי למשפחות המחפשות איכות חיים. היא סמוכה לתל-אביב, שוכנת ליד הים ומחוברת לכל צירי האורך והרוחב המרכזיים של גוש דן.

מבט מעמיק יותר מגלה כי שכונת הרצליה הירוקה היא שכונה מבוקשת במיוחד בהיותה סמוכה למרכז העיר הרצליה ומשופעת במוסדות חינוך, תרבות ובילוי.

מבט מעמיק קצת יותר, של מביני דבר או שניים בנדל"ן, מוביל אותנו אל הלהיט הנדל"ני המתהווה ממש מול עינינו: הירוקה המזרחית – שכונה המחדשת פניה בשנים האחרונות ומציעה לצד היתרונות הברורים של חיים ממש בסמוך ללב המרכז הפועם של העיר הרצליה –  שקט, מוסדות חינוך מעולים איכות חיים וחנייה בשפע.

גינה ציבורית בשכונת הירוקה המזרחית הרצליה

גינה ציבורית בשכונת הירוקה המזרחית הרצליה

ולא פחות חשוב, בהרצליה המזרחית תמצאו את מחירי הדירות שעדיין לא האמירו והגיעו לשיאם ועוד לא משתווים למחירי הדירות בפרוייקטים החדשים של "הירוקה המערבית". הדירות בשכונת "הירוקה המזרחית" מהווים, אם כן, השקעה נבונה גם עבור משפחות וזוגות צעירים.

השכונה השקטה, המאופיינת בבנייה נמוכה ובריבוי גינות משתרעת על שטח של כ- 350 דונם ושוכנת בין הרחובות הבריגדה מצפון, סוקולוב בדרום, דרך ירושלים במזרח ורחוב הדר במערב – הפכה בשנים האחרונות מבוקשת ביותר בקרב משפחות ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, המחפשות את השילוב של חיי עיר במרכז הארץ עם שקט והרבה ירוק בעיניים. גם בתוך השכונה עצמה ניתן להבחין ב"להיטים" נדלניים מבוקשים ביותר כמו ברחובות העליה השניה, ההגנה ולייב יפה – כחלק מפרוייקט ההתחדשות העירונית או תמ"א 38.

בנוסף לשקט לבנייה הנמוכה והירוק מסביב, נהנים תושבי השכונה מפיתוח והשקעה של עיריית הרצליה במוסדות חינוך שהפכו נחשקים ובמרכזי בילוי ופנאי. מיקומה המעולה של השכונה מאפשר לתושבי השכונה להגיע בהליכה נינוחה מהלב הירוק של השכונה אל המרכז הפועם והתוסס של הרצליה. הדרך לרחוב סוקולוב לדוגמא, עוברת דרך רחובות פנימיים שקטים ומוצלים ואין צורך לחצות כביש ראשי, כך שהיא נוחה ונעימה.

אך גם כאן ניתן לhהנות מהשירותים המעולים שעיריית הרצליה מציעה ולהשתמש בהסעות חינמיות של העירייה מחברות בין מוקדים מרכזיים בעיר, בהם קניון שבעת הכוכבים, המרכז הבינתחומי ולב העיר.

לדעת לזהות להיט נדלנ"י הוא לא דבר של מה בכך, על אחת כמה וכמה השקעה נבונה באיכות חיים במרכז הארץ. לקוראי כתבה זו ברור לגמרי מדוע "הירוקה המזרחית" היא המקום הבא להשקעה ולמגורים בהרצליה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן