הילד מחובר לכדורגל בכל הזדמנות ורוצה להתאמן בצורה רצינית? בית הספר לכדורגל של הפועל הרצליה מציע לכם להצטרף לשורותיו.

בבית הספר לכדורגל של הפועל הרצליה יש 5 קבוצות גיל: קבוצת גן , כיתות א', כיתות ב' , כיתות ג' וקבוצת בית הספר לשנתונים 2008-2011.

האימונים מתקיימים במגרש הדשא הסינטטי הצמוד לאצטדיון העירוני בהרצליה בימי שני ורביעי בשעה 17:30-18:30. מדובר במגרש דשא סינטטי באיכות גבוהה, המשפר את חווית האימון ואת החוויה האישית של הילדים.

שחקנים צעירים בהפועל הרצליה

במועדון הפועל הרצליה מציינים כי המאמנים בבית הספר לכדורגל נבחרים בקפידה, כולם בעלי תעודת מדריך מטעם מכון וינגייט או ההתאחדות לכדורגל וכולם מאמנים בו לפחות שנה.

במועדון מדגישים עוד: "לפני שאנחנו מסתכלים על הידע המקצועי של המאמן אנחנו קודם כל בוחנים את אופי המאמן ודרך העבודה שלו עם ילדים בגילאים הצעירים. חשוב לנו כמועדון לפתח את השחקנים ברמה האישית, חינוך לאורח חיים בריא, חיזוק הביטחון וההערכה העצמית, משמעת במסגרת קבוצתית ואישית ,כושר מנהיגות ועוד".

מחלקת הנוער של מועדון הפועל הרצליה עברה בשנים האחרונות התקדמות גדולה תחת מנהל המחלקה, אלדר רחמים, והמנהל המקצועי אברהם בכר. מנהל בית הספר לכדורגל, אמיר לוי, בעונתו השלישית בתפקיד, הביא לשינו גדול בתפיסה בגילאים הצעירים בהתייחסות לשיתוף הפעולה בין המועדון להורים על מנת להקנות לילדים את התנאים הטובים ביותר במסגרת המועדון. כתוצאה מההתקדמות של המחלקה, יש בה כיום את כל התנאים להצליח עבור שחקנים שיצאו מבית הספר לכדורגל וגדלים בתוך המועדון.

כאמור, את בית הספר לכדורגל מנהל אמיר לוי, בן 38 מהרצליה, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחינוך גופני. בנוסף לתפקידו, אמיר מאמן את אחת מקבוצות מחלקת הנוער מזה מספר שנים.

שאיפה למצוינות וטיפוח שחקנים צעירים

לוי: "כשנכנסתי לתפקיד לפני שנתיים ידעתי לקראת מה אני נכנס. אימנתי קבוצה במחלקת הנוער של הפועל הרצליה והרגשתי שיש צורך בשינוי גישה בגילאי בית הספר לכדורגל. החלטנו לעבוד בשיתוף פעולה עם ההורים כדי באמת לתת לכל ילד את החיזוק שהוא צריך מהמאמן או ממני כמנהל והכל על מנת שייצא מחויך ומחוזק מכל אימון. כמובן שיש אתגרים אבל בעזרת שיתוף הפעולה אנחנו מזהים את הצרכים בזמן ומטפלים בהם. כמובן שהמסגרת היא מקצועית ואחת המטרות היא לשאוף למצוינות ולטיפוח שחקנים צעירים אבל לא פחות חשוב לנו כמועדון לטפח אנשים".

עונת הכדורגל עבור גילאי בית הספר לכדורגל החלה בתחילת אוגוסט ותימשך עד ה- 31 במאי (10 חודשים פעילות). ברישום לבית הספר מקבל השחקן הצעיר סט ביגוד מלא קצר וארוך, גרביים, תיק וכדור. לנרשמים במהלך חודש אוגוסט תינתן הטבה של נעלי כדורגל ללא עלות נוספת, כך שבהחלט כדאי לכם למהר ולרשום את ילדכם לבית הספר לכדורגל של הפועל הרצליה.

לפרטים ותיאום אימון ניסיון:

אמיר לוי 0525638883


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן