תיווך נדל"ן זו עבודה קשה. היא אנליטית מאוד מצד אחד – דורשת איסוף מתמיד של ידע, ניתוחו ויישום הנתונים. מצד שני היא דורשת יכולות בין אישיות מצוינות.

המתווך הוא גם אדם שמנהל בדרך כלל את עצמו, תוך כדי משמעת עצמית וניהול זמן. הוא משקיע המון בזמן, בכסף ובאנשים, בעל ראייה עסקית טובה להזדמנויות מעניינות וגם יודע כיצד לנהל משא ומתן מוצלח. אבל יחד עם כל אלו, לא בטוח שזהו סט הכישורים המלא והמספק.

למרות חשיבותו של תחום התיווך לענף הנדל"ן, הוא עדיין נתון בישראל לביקורת משמעותית, בעיקר בשל העובדה שניתן לפעול גם לבד לחלוטין וגם בעקבות משברי אמון בין הקהל לבעלי מקצוע שונים בענף הנדל"ן כמו שיפוצניקים, אינסטלטורים וכו'. כל אלו הופכים את מתווך הנדל"ן לאדם שמבסס חלק אדיר מעבודתו על אמון, שקיפות, מתן ביטחון וגם אינטליגנציה רגשית יוצאת דופן.

תכונות אלו הן בדיוק מה שלקוחותיו של דורון כץ מעידים לגביו: אדם אמין וכן, ששואף באמת ובתמים לתת לאחרים שירות מעולה ולהשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר. בלי סיפורים, בלי הפרזות ובלי אגו. להיות פשוט – זה כל הסיפור.

כיצד ידעת שדורון הוא הגורם המתאים לטיפול בעסקה?

 אלנתן: "ניסיתי למכור לבד בהתחלה וכל מתווך שהגיע אליי הציע את שירותיו בצורה הכי טובה והכי מפתה שיש. דורון פנה אליי גם והתרשמתי שהוא מדבר בצורה כנה וישרה וזה מה שגרם לי לבחור בו."

יאיר: "דורון לא היה המתווך שלנו, אבל פגשנו אותו במקרה והוא היה אינפורמטיבי ונעים מאוד. אני מוצא אותו אדם מאוד אמין ומאוד מקצועי".

מיטל: "דורון לא היה המתווך של מוכרי הדירה אמנם, אבל כבר אז עשה רושם של אדם הגון מאוד ונלחם למעני מאוד בתהליך הקנייה. הרגשתי שאפשר לסמוך עליו".

אלי: "חיפשתי דירה להשכרה בגליל ים וחבר המליץ לי על דורון. האנרגיה שלו שכנעה אותי לעבוד איתו. הדרך שבה דיבר, שפת הגוף וגם הנוכחות המקצועית שידרה לי שיש על מי לסמוך".

שחר: "דורון מכר לי דירה וכעת מוכר את דירתי בפעם השנייה. אני בטוח שיש הרבה מתווכים טובים, אבל דורון נותן מן שקט ואמינות של בעל מקצוע שלא עובד עליך ותמיד נמצא בצד שלך".

מהו אופי השירות שקיבלת מדורון לאורך הדרך ואיך התהליך התבצע?

יאיר: "כבר בשיחה הראשונה הוא נשמע לי מאוד אמין, מקצועי, אדיב וסבלני ואחר כך כשעבדתי איתו אז ראיתי בעצמי. הוא לא מורח בסיפורים, אומר את האמת וכל האמת, אם יש נקודה בעייתית הוא מפרט ומדגיש לגביה. ובכלל משדר אמינות, מאוד שקוף ומגויס אליך כלקוח. אתה מרגיש שאתה הלקוח היחיד שלו. אתה בטופ".

מיטל: "חיפשתי בית ספציפי מאוד במשך כשנתיים ולכן ביקשתי מדורון שיציע לי רק מה שמתאים. דורון ידע במדויק מה אני מחפשת ולא הטריד אותי בהצעות לא רלוונטיות. בסופו של דבר מצאתי את הדירה המתאימה והעסקה עצמה הייתה מורכבת. למרות זאת, דורון ליווה אותי בכל השלבים – גם מול המתווכים של המוכרים וגם מול עורכי דין ובירוקרטיה. הוא עשה הכל והוריד ממני את כל ההתעסקות".

אלנתן: "חוויתי חוויית שירות חיובית מאוד. הקונה הגיע תוך זמן קצר, בערך שבועיים. העסקה נחתמה לשביעות רצוני ובהתאם לכל הדרישות שהצבתי. דורון היה תמיד זמין, מגיב לעניין, אם יש לי שאלות הוא עונה או מברר ומיד חוזר אליי. מכרתי בעבר כמה דירות והשירות של דורון הוא הכי טוב שנתקלתי בו".

האם יכולת להשיג את אותה התוצאה מבלי לעבוד עם דורון?

יאיר: "מציאת הדירה היא לא העיקר. אתה צריך להיות איש של אנשים כדי ששני הצדדים בעסקה יסמכו עליך. כלקוח אתה צריך לדעת שדורון מייצג אותך נאמנה מול המוכר והמוכר צריך לדעת שהמתווך שלי מספיק אמין כדי להמשיך הלאה. דורון הוא אדם שאתה יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות. הוא לא עושה דברים רק כדי לסגור את העסקה, אלא שואף להתאים לך את הדירה בהתאם לצרכים האישיים וזה חשוב בפני עצמו. בשתי הדירות שבהן דורון שימש כמתווך שלי לא הייתי מגיע לבד לאותן דירות ולא בטוח שגם הייתי מצליח לבצע לבד את המשא ומתן. עם דורון אתה מרגיש כל הזמן שיש מי שדואג לך".

אלי: "הביקוש בגליל ים גבוה ולא בטוח שהייתי מספיק להגיע לדירה עצמה  בלי דורון. מכיוון שאני מגיע לעיר ממקום רחוק, הוא גם הציע בלי שביקשתי לפנות לכל בעל מקצוע שאצטרך כמו קבלן שיפוצים או בעלי מקצוע נוספים. דורון טיפל בהכל מבלי שהייתי צריך להגיע ממרחקים לסידורים עד שלב ההשכרה וזה שירות שלא הייתי מוותר עליו וגם לא מחליף באחר".

אלנתן: "חד משמעית מהניסיון שלי לא הצלחתי למכור דירה ללא תיווך. מכרתי בעבר דירות דרך תיווך אבל השירות הפעם היה כה מוצלח שאני ממליץ בחום לחתום בלעדיות אצל דורון ולקבל ערך מקסימלי מהשירות כלקוח שלו".

מיטל: "אני לא בטוחה שהייתי מגיעה לאותה תוצאה, כלומר לנכס המדויק שחיפשתי, על אחת כמה וכמה כשהוא לא היה מפורסם הרבה זמן. אם לא דורון עצמו – או שהייתי מוותרת על הנכס או שלא הייתי מגיעה לכדי שביעות רצון".

האם אפשר לקבל את המלצתך על דורון כץ?

אלנתן: "השירות של דורון הוא חד משמעית הטוב ביותר שנתקלתי בו".

יאיר: "לא רק שקניתי שתי דירות דרך דורון, המלצתי עליו לשני קרובי משפחה שקנו דרכו. לא הייתי ממליץ לעולם על אדם שלא סמכתי עליו במאת האחוזים".

מיטל: "דורון לא חושש לעמוד בפני אתגרים ותהליכים מורכבים, אבל מצד שני הוא גם אדם מאוד נעים ולא נכנס לפינות ועימותים או משחקי כוח. ההתנהלות נעימה, מקצועית, מחויבת ומכוונת לתהליך מול הלקוח. הוא לא לוחץ עליך לסגור, לקנות או לפעול. הכל בקצב של הלקוח ולפי צרכיו".

אלי: "אדם מסור ולא תאב בצע, לעולם לא ינסה לסגור עסקה שמניבה לו את הכי טוב, אלא רק את זו שבאה לטובת כל הצדדים. מדובר באדם עם איזון מאוד טוב ואני ממליץ להגיע רק אליו".

שחר: "דורון מקצוען, סבלני, יודע לזהות ולפתור בעיות וגם בעל חוש להתבונן על דברים בצורה נבונה ואינטליגנטית. יש תחושה שזה לא נעשה לטובת הכסף וכשהאדם שמולך לא רוצה רק למכור ולדחוף מכירה, הוא אמין ואתה רגוע. זה סוד ההצלחה שלו ובזכותו ניתן להעריך בדיעבד גם עד כמה העסקה שביצעת בזכותו הייתה באמת טובה".

ליצירת קשר למכירה/קנייה:

הטלפון של דורון: 050-4914444

אתר הבית של דורון: https://kdre.co.il/

זירת הפייסבוק של דורון: https://www.facebook.com/katz.doron1

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן