משהו חדש קורה באזור השרון: עמותת ESRA – קהילת דוברי האנגלית הגדולה בישראל משיקה סדרת אירועי נטוורקינג לצעירים מקומיים שרוצים לקדם את עיסוקם, להעשיר את חייהם ולהרחיב את המעגל החברתי שלהם באנגלית.

האירוע הקרוב יתקיים ביום רביעי בסנטר סטייג, רעננה בפורמט ייחודי וכיפי של התנועה הבינלאומית Fuckup Nights שיתוף כישלונות מקצועיים של מצליחנים בתחומם: 3-4 דוברים, משתפים במשך 7 דקות את סיפורם האישי בדרך להצלחה, מלווה בשאלות ותשובות. לאחר מכן מתקיים נטוורקינג עמם בליווי מוסיקה טובה, יין וגבינות. פרטים נוספים וקישור להרשמה כאן>>>

עו"ד יהודה שפר. צילום: יח"צ

עו"ד יהודה שפר. צילום: יח"צ

מומלץ לשריין את יום רביעי השבוע (25.5), שעה 20:00, בסנטר סטייג' ברחוב המסגר 6 רעננה. אפשר לבוא לבד, או עם בני זוג או חברים, ליהנות מערב כיפי ומעשיר לצד יצרת קשרים אפקטיביים להרחבת הרשת העסקית/חברתית שלכם באנגלית. ממש מתחת לבית…

שאול אורבך. צילום: יח"צ

שאול אורבך. צילום: יח"צ

באירוע "עקוב אחר הכסף…", המרצים המובילים בתחומם ישתפו "סיפורי כישלון" אישיים בדרך להצלחה, איך הם התמודדו והתגברו ובעיקר איך מינפו את זה קדימה ואפילו צחקו על כך… בין הדוברים יהיו עו"ד יהודה שפר, לשעבר ראש הרשות הישראלית לאיסור הלבנת הון והמשנה לפרקליט המדינה לאכיפה כלכלית. כיום שפר הוא יועץ בינלאומי, הוא מייעץ למוסדות פיננסיים ולתאגידים ישראלים ובינלאומיים בהערכת סיכונים של הליכים משפטיים, וכן מסייע לממשלות בהערכות סיכונים לאומיות ובדרכים להגברת האפקטיביות חקירה ותביעה. הוא בוגר האוניברסיטאות הרווארד והעברית, מיומן בליטיגציה, דיבור בפני קהל, משא ומתן, מדיניות וניתוח משפטי.

מעוניינ.ת להירשם לאירוע? לחצ.י כאן

צבי ביידא. צילום: יונתן בלום

צבי ביידא. צילום: יונתן בלום

עמותת ESRA

עמותת ESRA החלה את פעילותה בשנת 1979, כארגון חברתי של עולים חדשים לישראל ממדינות דוברות אנגלית, במטרה לסייע לעצמם להתערות בחברה הישראלית. עד מהרה, עם צמיחתה של העמותה, התרחב הסיוע גם לגלי מהגרים נוספים, וכיום, עמותת ESRA הינו הארגון ההתנדבותי הגדול ביותר בישראל של דוברי אנגלית, הפועל בשני ערוצים מרכזיים: האחד – הוא סיוע לעולים דוברי אנגלית בהתאקלמות והשתלבות בחברה הישראלית; והשני – הוא צמצום פערים חברתיים וחינוכיים בפריפריה.

הפרויקטים בחינוך ורווחה של העמותה מתמקדים בתגבור לימודי ובטיפוח מצוינות, בחיזוק אישי ופיתוח מיומניות חברתיות. בפרויקטים אלו, משתלבים העולים דוברי האנגלית ומרגישים חלק מועיל ותורם מהחברה הישראלית, ובכך מושגות שתי המטרות המרכזיות של העמותה. לעמותת ESRA הוענק זה מכבר אות הנשיא למנהיגות בקליטת עליה ותו מידות לאפקטיביות.

סאני מרשנסקי, מנכ"לית העמותה, מסכמת: "לעיתים קרובות שואלים אותי מה כל כך מיוחד ב-ESRA? התשובה פשוטה – האנשים. אנשי ESRA  הם מה שהופכים אותה לכל כך מיוחדת. חשוב לנו לפתח תשתיות ופלטפורמות ליצירת הזדמנויות להתפתחות אישית חברתית ועסקית בחברה הישראלית, המבוססים על ערכי אנושיות, מקצועיות וחדשנות – למען עתיד טוב יותר לילדינו, ולמען חברה ישראלית חזקה ומאוחדת".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן