הופעה מרגשת נוספת על הפרק והפעם מוש בן ארי שיתארח בפארק הנצח ביום חמישי הקרוב (20:30).

מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק שמתאפק כבר שנה כדי לקבל את מנת האנרגיה הבן ארית.

כבר למעלה מ- 20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי.

במופע הלהקה ממשיך בן ארי את החגיגה כמו שרק הוא יודע עם כל הלהיטים הגדולים מכל השנים. בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אח שלי מתחתן, את שומעת, אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא, כמו בחיים, דרך, בטח שאבוא, פתאום, מנת שמיים, הלאה מכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר המעלות, זיכרון אחד מושלם ועוד.

במופע המשובח הוא חוזר למקורות ולוקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו להתפרק ולשמוח במופע שיעניק לכם שעתיים של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.

בעירייה ציינו כי המופע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות: הכניסה מותנית בהצגת תו ירוק\תעודת מתחסן\תעודת מחלים של משרד הבריאות. הכניסה ללא מחוסנים, מותנית בהצגת תוצאת בדיקת קורונה PCR שלילית עד 72 שעות בתוקף. ילדים עד גיל 12 פטורים ממגבלות התו הירוק, ולא יידרשו להציג בדיקה בתוקף בכניסה לאירועים. על מנת להימנע מעומס בכניסות, מומלץ להקדים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן