בעלי נכסים רבים מעוניינים לשדרג את נכסיהם טרם מכירה או עם רכישת נכס, אך עלות השיפוץ נסתרת מידיעתם וכרוכה בהצגת תכנית אדריכלית ובדיקת קבלנים מהימנים ומקצועיים. לעלות השיפוץ חלק ניכר בקבלת החלטות לגבי רכישה.

שוברים את המחירים גלורי נכסים

כיום יש מישהו שכבר עשה את הבדיקה בשבילכם ומבטיח להשביח את הנכס במחיר ידוע מראש על פי מטר מרובע הרשום בארנונה. אין הפתעות, אין חוסר ידיעה והכדאיות הכלכלית מחושבת מראש, עם טובי הקבלנים המורשים.

גלית דולב , בעלת חברה לגיוס הלוואות מקרנות חוץ בנקאיות ובנקאיות לדיור ועסקים , פעילה בתחום הנדל"ן מזה שנים ומנהלת את מיזם  Under1roof שנותן מעטפת של שירותי נדל"ן, כולל הלוואות לרכישת נדלן גם למסורבי בנקים, עריכת דין, סיורים וירטואליים לנכסים ועוד, הוסיפה השנה למיזם את תחום השיפוצים.

גלית: "יצאנו למכרז ובדקנו את טובי הקבלנים המורשים, מומחים לאיטום ובנינו כמה חבילות על פי הצורך של בעלי הנכסים. יש המעוניינים לשדרג טרם מכירה כדי למקסם את המחיר ויש המעוניינים שיפוץ יסודי".

לדברי גלית, שוק הדירות חם, המחירים עולים, חומרי הגלם התייקרו, וגם מחירי השיפוצים: "ראינו צורך בשוק לדעת מראש לפני רכישה מחיר שיפוץ יסודי, או לשיפוץ קוסמטי להתאמת הדירה הנרכשת לבעלי הדירה. כמו כן, לקוחות שהיו מעוניינים למכור את הדירה רצו מענה לשדרוג קוסמטי להשבחת הנכס. השקעה של 1,000 שקלים לכל 1 מ"ר משביחה את הנכס בכ- 3,000 שקלים, כלומר, רווח של 200,000 שקלים לדירה של 100 מ"ר. ככל שהדירה יקרה יותר רווח ההשבחה גבוה יותר. בעלי נכס של 3 חדרים, שהשקיעו 90,000 ש"ח בדירת 90 מ"ר השביחו את הנכס ביותר מ 300,000 שקלים".

מה מקבלים ב- 1,000 ש"ח למ"ר?

שיפוץ הנכס המלווה בשקט נפשי בכל הכרוך באינטרקציה בין הלקוח לאנשי המקצוע. ליווי צמוד, במידת הצורך, ברכישת כלים סניטרים בחנויות היוקרתיות מהמאגר החנויות שלנו, הבטחת עלות סופית ואחריות. תשלום על פי קצב התקדמות השיפוץ ובנוסף לכך מוצר איכותי במחיר הוגן.

חבילת השיפוץ

 העלות הינה לשיפוץ יסודי לכל הדירה, כולל אינסטלציה חדשה, נקודות חשמל נוספות, ריצוף בהדבקה (למעט מקלחות שם מפרקים ומחליפים אינסטלציה ואריחים), התקנת דלתות וכדומה והכל עד הצבע כולל. החישוב הינו במחיר פיקס לפי רישום בארנונה. העלות כוללת עבודה כולל חומר שחור (חומרי עבודה) לא כולל רכישת כלים סניטרים, מרצפות, מטבח ומע"מ.

חבילת השדרוג

בחבילה זו, כאשר רוצים להשביח את הנכס לפני מכירה מבחינה קוסמטית, ללא אינסטלציה ושבירת קירות, כלול – כלים סניטרים, דלתות מוגנות מים וריצוף/פרקט ברשתות היוקרתיות מהמאגר שלנו, כולל כלים ועבודה על פי בחירתם בליווי שלנו, כלולות במחיר. עיסקה במינימום זמן שמשביחה ומשדרגת את מראה הדירה ממיושנת למודרנית.

למפרט המחירים היכנסו לאתר שלנו

לדף העסקי שלנו בפייסבוק

לפרטים נוספים וייעוץ ניתן לפנות להודעה בוואצאפ או טלפון: 055-7114687

שוברים את המחירים גלורי נכסים
גלית דולב

חדר אמבטיה לפני השיפוץ. צילום: פרטי

גלית דולב

חדר האמבטיה לאחר השיפוץ. צילום: פרטי


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן