כולנו חולמים על אהבה ומחכים שתגיע, אבל מה עושים אחרי שמוצאים זוגיות טובה? האתגר לשמור על זוגיות טובה הוא אחד המאבקים המשמעותיים של חיינו, והוא משפיע עלינו ועל סביבתנו.

לאחר שנה לא פשוטה שעברה על העולם כולו, ועל כל אחד מאיתנו באופן אישי, אנחנו נכנסים לעידן "פוסט קורונה", חוזרים לשיגרה ומנסים לפתוח דף חדש, בחיים וביחסים. אז מה עשתה השנה החולפת למשפחה, לזוגיות וליחסים באופן כללי? ואיך "חוזרים לשיגרה" אחרי שנה של ריחוק חברתי ובידוד? ובכלל, "שיגרה" זה טוב או רע? איך מתמודדים עם שיגרה ולא נכנסים לשעמום, התרחקות ובדידות בתוך היחסים? ואם כבר יש קונפליקטים ומתחים, איך מצליחים לריב "נכון" בזוגיות? הרצאה על אהבה וזוגיות, אינטימיות וקשר ואיך משמרים אותם לאורך שנים.

המרצים והמנחים המוכרים מגיעים לרמת השרון

ד"ר יעל דורון – פסיכולוגית מומחית, שעוסק ביחסים וזוגיות כבר מעל עשרים וחמש שנים. היא מנהלת את "מכון זוגות" ברמת גן, מדריכה סטודנטים ומטפלים צעירים, מרצה בנושאי פסיכולוגיה, זוגיות ויחסים באוניברסיטת חיפה ובמכללת פרס ברחובות. מנחה סדנאות וקבוצות בארץ ובעולם, ומדריכה צוותים שונים בשירות הציבורי בישראל בתחום הטיפול האישי, זוגי וקבוצתי. כתבה מאמרים בנושאי טיפול אישי וקבוצתי, ועורכת הספר "טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש".

דני פרידלנדר – פסיכולוג קליני מומחה, עובד בקליניקה פרטיות בתל אביב, עם יחידים וזוגות ומתמחה בנושאי קשר ויחסים כבר מעל לעשרים וחמש שנים. מרצה בנושאי פסיכותרפיה , זוגיות ויחסים במכללת פרס ברחובות. מנחה סדנאות ליחידים וזוגות, ומרצה בכנסים פסיכולוגים מקצועיים, בהרצאות לארגונים שונים בשירות הציבורי ובמגזר הפרטי וכן לקהל הרחב, על נושאי טיפול אישי וזוגי, ונחשב למרצה מבוקש בתחומו.

בשנים האחרונות דני ויעל משמשים כצוות המומחים של תכנית הטלוויזיה המצליחה  "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12) תכנית דוקו-ראליטי שמתאימה בין זוגות רווקים, ומלווה אותם במהלך ששה שבועות של חיים משותפים מתועדים. ההרצאה תתקיים בבית יד לבנים ברמת השרון, ביום חמישי הקרוב (30 לדצמבר) בשעה 20:30.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן