חבר המועצה ירון גדות מהאופוזיציה מציע לקיים את ישיבת מועצת העיר באצטדיון "גרונדמן" (בתמונה) או במגרש האימונים הסינטטי. במכתב ששלח אתמול ירון גדות לראש העירייה, אבי גרובר, וליועץ המשפטי של העירייה, עו"ד מיכה בלום,  הוא קובל על כך שלא נערכו ישיבות מועצה מן המניין לחודשים מרץ אפריל ומאי. גדות טוען כי מדובר בפגיעה בדמוקרטיה ומרמז לכך שיש בין המחליטים על ביטול הישיבות כאלה שניצלו את המצב, במיוחד ראש העירייה עצמו, כדי להתחמק מדיונים בנושאים מעוררי ביקורת ומחלוקת במועצה.

גדות מבקש לקבוע ישיבת מועצה לכל המאוחר ליום ראשון הקרוב אשר בו על פי הנחיות משרד הבריאות ניתן לערוך אירועים במרחב הפתוח של עד 50 איש, מה שבהחלט מאפשר לדבריו קיום ישיבת מועצה עם הערכות מתאימה באצטדיון הכדורגל העירוני בשכונת מורשה או במגרש האימונים הסינטטי שנמצא בקרבת האצטדיון. גדות מוסיף: "יש לציין שניתן גם לקיים ישיבת מועצה בדיון באותו אופן שבו קיים ראש העיר את ישיבת המועצה שלא מן המניין בסוף מרץ לטובת אישור בהול של תקציב העירייה לשנה הנוכחית".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

ראש העירייה, אבי גרובר, מסר בתגובה: "פקודת העיריות קובעת היכן ואיך יתקיימו ישיבות מועצה ונכון למועד זה לא אושר אף שינוי בפקודה שמאפשר קיום ישיבה בזום ובטח לא במגרש כדורגל. לא מפליא שהאדון גדות מנסה שוב להפוך את הישיבות לקרקס או לאיזה פרק בתוכנית הטברנה".

ירון גדות
ירון גדות. ישיבת מועצה באצטדיון

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן