רגיעה מסוימת בגזרת סוגיית בניית בית הספר יעל רום על שטח חורשת העמל: ישיבת המועצה שלא מן המניין שהייתה אמורה להתקיים הערב (רביעי) נדחתה.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

ששת חברי המועצה החתומים על ההצעה לסדר (רוני בלקין, גיא קלנר, עידן למדן, שמואל גריידי, רמי ברלב וירון גדות) שיגרו אתמול מכתב לראש העירייה, אבי גרובר, וביקשו למשוך את ההצעה לסדר ולזמן ישיבה למועד אחר.

במכתב ציינו: "להפתעתנו, מיד לאחר קביעת ישיבת המליאה שלא מן המניין ב-20/1/21 (בהחרגה) הוקדמה ישיבת המליאה שמן המניין (המתוכננת והדחויה) לתאריך 20/1/21 (בהחרגה). חבר מליאת מועצת העיר, גיא קלנר, נכנס לבידוד עקב חשיפה לחולה מאומת ממשפחתו ופנה לראש העירייה בבקשה לדחות את הדיון שנקבע ל- 20/1/21, היות וייבצר ממנו להשתתף בדיון עקב הבידוד בו הוא מחויב". יש לציין כי מלבד קלנר, גם שמואל גריידי נבצר מלהגיע לדיון.

עוד צוין בפניית חברי המועצה: "היות ובדו שיח שהתקיים בין גיא קלנר לראש העיריה לא הצליחו השניים להגיע להבנות ולכן פנה גיא קלנר במייל לראש העירייה בו ביקש דחייה של הדיון. 8 מחברי וחברות מועצת העיר הצטרפו לבקשתו של גיא קלנר ותמכו בה במייל ובסך הכל עם גיא קלנר מדובר בתשעה חברי מועצה. יצוין כי קלנר דרש כי יותר לו להשתתף בדיון בזום ואף להצביע, כפי שנהוג בעיריית ת"א, אך בעירייה התנגדו לכך.

אתמול העביר ראש העירייה, אבי גרובר, הצעה לקלנר לפיה יתבצע קיזוז בהצבעה עם אחד מחברי המועצה התומך בבניית בית הספר בחורשת העמל. גרובר בפנייתו לקלנר: "אני מסכים שלא הוגן שהבידוד בו אתה נמצא ייצר יתרון למי מהצדדים. לכן, אני מציע, כפי שגם נהוג בכנסת במקרים שכאלה, על מנגנון של קיזוז בינך לבין אחד מחברי המועצה אשר תומך בבניית בית הספר יעל רום ברחוב העבודה. כולם מכירים ויודעים את עמדתך בעניין בית הספר וניתן למצוא יותר מדרך אחת בה תועבר עמדתך בישיבה. אם תרצה להעביר דברים לטובת הפרוטוקול, תוכל להעבירם אליי או אל כל חבר אחר מראש או במהלך הישיבה והדברים יוקראו ככתבם וכלשונם".

בעקבות ביטול הישיבה שלא מן המניין בנושא חורשת העמל, בוטלה גם ישיבת המועצה שתוכננה להתקיים אחריה.

שוברים את המחירים גלורי נכסים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן