סערה בישיבת מועצת העיר אמש: סגן ראש העירייה, יעקב קורצקי, לא אהב את העובדה שראש העירייה, אבי גרובר, אמר לו שייאלץ להוציא אותו מהישיבה בעקבות דברים שאמר לצחי שריב, יו"ר סיעת "רמת השרון חופשית". קורצקי לא חיכה, קם ועזב בעצמו ורק כעבור כחצי שעה חזר לישיבה

 

שרון יונתן

בתמונה: קורצקי עוזב את ישיבת המועצה. צילום: מתוך הפייסבוק של עיריית רמת השרון

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

עוד אירוע שלא מוסיף כבוד למועצת העיר של רמת השרון: יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, נטש אמש (ראשון) את ישיבת מועצת העיר לאחר שאבי גרובר, ראש העירייה, אמר לו שיצטרך להוציא אותו מהדיון. כתוצאה מכך, קם קורצקי ועזב את אולם הישיבה, אך חזר לשם כעבור חצי שעה.

הדבר התרחש בדיון בנושא ישיבת ההסדר ברמת השרון. למרות שהנושא ירד מסדר היום, התפתח דיון סוער במיוחד. בשלב מסוים אמר צחי שריב, יו"ר סיעת רמת השרון חופשית, דברים שהרגיזו מאוד את קורצקי, שענה לו, ומכאן החלה הסערה.

צחי שריב אמר: "ישיבת ההסדר היא בושה לרמת השרון. היא לא מתאימה לפה. מביישת את כולנו. זה גוף שלא מקבל נשים והתלמידים שלו משרתים שירות צבאי קצרצר".

קורצקי קטע את דבריו ואמר: "הם נותנים את הדם שלהם למדינת ישראל. תתבייש שאתה אומר את זה. הם מפארים את היחידות הכי מובחרות של צה"ל. הוא משקר. הוא לא יכול לשפוך דם של אנשים. הם בושה? אתה בושה לרמת השרון. אתה תחזור לאוסטרליה. הם נותנים את החיים שלהם למדינת ישראל שהילדים שלנו יוכלו ללמוד פה. למה להגיד עליהם בושה".

גרובר ניסה להרגיע את קורצקי ואמר לו: "מותר לו (לשריב) להגיד את מה שהוא רוצה".

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

באצ'י אלקובי, מסיעת "רמת השרון חופשית", אמרה לקורצקי: "לפני הבחירות לא דיברת ככה עליהם. מה קרה?". קורצקי השיב: "אני גם היום אומר שההתנהגות שלהם הייתה לא בסדר. אני עומד על זה עדיין, אבל ממה אתם מפחדים? מה הפחד שלכם?"

גרובר, שישב ליד קורצקי, אמר לו: "יעקב, אני אוציא אותך. אתה לא תתנהג ככה בישיבה".

קורצקי זעם על כך, קם ואמר: "תוציא אותי. בא, הנה אני אצא, אני אעזור לך. מה אתה צריך לאיים עליי שתוציא אותי? אני אצא לבד. תוציא את החברים שלך, אלו ששמים עלייך פס ולא רואים אותך ממטר. אתה מפחד מהם".

גרובר ביקש מקורצקי לחזור למקומו, אך זה סירב ואמר: "אתה תוציא אותי?" ועזב את המקום. כאמור, בשלב מאוחר יותר חזר לישיבת המועצה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן