מספר 2 בסיעתו של ניר קריסטל, שעזב לאחרונה את תפקיד סגן ראש העירייה ועבר לאופוזיציה, הולכת בעקבותיו. "ההחלטה לא קלה עבורי, אבל אני רואה צורך וחובה לשמור על היושרה האישית שלי", כתבה לראש העירייה

 

שרון יונתן

תוך שבועיים גדלה האופוזיציה במועצת העיר ברעננה בשניים. לאחר שניר קריסטל עזב את תפקיד סגן ראש העירייה ועבר לאופוזיציה, הודיעה אתמול איילת ארז סגן, מספר 2 בסיעת "רעננים" שבראשות קריסטל, כי גם היא מצטרפת לשורות האופוזיציה. היא כיהנה כיו"ר מועצת הנשים העירונית, סגנית יו"ר ועדת החינוך וחברה בוועדת מכרזים.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

לפיכך, האופוזיציה שעד לא מזמן מנתה 6 חברים בלבד, מונה כעת כבר 8 חברי מועצה מארבע סיעות: סיעת מרצ – רונית וינטראוב (יו"ר האופוזיציה), דבי סלוצקי, עמית צור, מירב מאיר. סיעת רעננים – ניר קריסטל, איילת ארז סגן, סיעת לב – מיכאל רייזמן, סיעת חיים ברעננה – אנה פוזמנטיר, לעומת 11 חברי קואליציה בלבד, מה שיקשה עוד יותר את התפקוד הפוליטי על ראש העירייה חיים ברוידא.

איילת ארז סגן
איילת ארז סגן. פרשה לאופוזיציה. צילום: איציק קנטי

במכתב שהעבירה איילת ארז סגן לחיים ברוידא היא הסבירה מדוע החליטה לעבור לשורות האופוזיציה: "לאור פרישת ניר קריסטל, סגן ראש העירייה, לאופוזיציה, אני מצטרפת אליו כחלק מסיעת רעננים. ההחלטה לא קלה עבורי, אבל אני רואה צורך וחובה לשמור על היושרה האישית שלי ונאמנותי לסיעה ולבוחריה והמחויבות גם לניר שצירף אותי לסיעה וגם לחברי הסיעה והפעילים שהלכו איתנו כל הדרך וכמובן התושבים שבחרו בסיעת רעננים. ברצוני להודות לך על שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת בתקופה בה כיהנתי בקואליציה. אמשיך לפעול מהאופוזיציה לטובת תושבי העיר רעננה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן