דברת וייזר, סגנית ראש עיריית רמת הדרון יצאה היום (רביעי, 3.8) בהכרזה דרמטית:  "היום אני מתפטרת מתפקיד מחזיקת תיק החינוך ברמת השרון ובישיבת המועצה הקרובה אחזיר את התיק למועצת העיר שמינתה אותי".

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

כזכור, וייזר החליטה בתחילת השנה לפרוש מהקואליציה, כפי שדווח ב"שרון אונליין".

לדבריה, "ההחלטה גמלה בליבי כבר ב- 1.1.2022 כשפרשתי מהקואליציה. כי להחזיק בתיק מן האופוזיציה היא אנומליה. החלטתי אז להמשיך ולהחזיק בתיק למשמרת רק לעוד זמן קצר  – עד לסוף שנת הלימודים, מתוך אחריות למערכת, לתלמידים ולהורים וכדי ללוות את אנשי אגף החינוך המעולים והיקרים. אני מתפטרת מהתפקיד מאותן סיבות שהביאו אותי לידי ההחלטה לפרוש לאופוזיציה: חוסר אמון בראש העירייה. חוסר אמון במנהיגות שלו, ביכולת שלו להוביל, לשתף. לפרגן ולאפשר לעבוד. מערכת החינוך המצוינת מנווטת מהצלחה להצלחה רק ובעיקר בזכות אנשי האגף המעולים, אנשי החינוך מגני הילדים ועד התיכונים ובזכות הורים רמת שרוניים ערכיים, דעתנים ומעורבים".

דברת וייזר. צילום: פרטי

דברת וייזר. צילום: פרטי

וייזר הוסיפה: "במשבר הקורונה הובלתי פתרונות פרקטיים של לימודים היברידיים, שהיו למודל לחיקוי ארצי. אבל במקביל – הספקות שלי במנהיגותו של ראש העירייה הלכו והתעצמו במשך הקדנציה. ככל שנקף הזמן, הבנתי את עומק התהום הפעורה בין הדימוי שביקש לנכס לעצמו של ״אביר החינוך״ – לבין המציאות.

"בשלוש השנים שעברו קיצץ ראש העירייה אבי גרובר את תקציב חלק הרשות בחינוך. ומערכת החינוך נמצאת במשבר אמון חסר תקדים בין הנהגות ההורים לבין העירייה. חוסר האמון הציבורי כלפי גרובר על העדר מנהיגות, על חוסר היכולת שלו להתמודד עם נושאים מורכבים, להכיל את האג׳נדות של ההורים את הכואבים, הדאגות והחרדות שלהם לשלום ילדיהם ועתידם".

במבט קדימה אומרת וייזר כי "מערכת החינוך ברמת השרון זקוקה לרפורמה – לבחינת עומק וגיבוש של מצע חדש עם מבט קדימה לעתיד. יש צורך בבניית אמון, ביצירת אמנה חדשה בין מערכת החינוך לבין הצרכנים שלה  – ההורים, התלמידות והתלמידים. ויש לי גם תקווה שבעוד שנה ורבע תתברך העיר בהנהגה אמיתית, ערכית ואמיצה שתשיב לתושבי העיר את האמון במערכת החינוך".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן