.

קבלו את חבר המועצה וסגן ראש העירייה החדש ברמת השרון – דני אדמסקי, אשר יחליף את רמי בר לב מסיעת רם שעזב. במסגרת תפקידו החדש בעירייה יהיה אדמסקי אחראי על תחום הביטחון בעיר.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אדמסקי אף מונה כחבר במספר ועדות: ועדת מקלטים – יו"ר הוועדה, ועדת צעירים – יו"ר הוועדה, מל"ח, בטחון, מכרזים (חבר ועדה ומ"מ יו"ר הוועדה), חינוך, הנהלה, רווחה, מקומית לתכנון ובניה, קידום מעמד הילד, מיגור אלימות ומלחמה בסמים (חבר ועדה ויו"ר משותף).

אדמסקי הוא דור רביעי ברמת השרון ונין למייסדי העיר. הוא למד בבתי הספר אוסישקין, קלמן ורוטברג והוא כיום נשוי ואב לבן ושתי בנות.

בתפקידיו הקודמים הוא כיהן כיו״ר ועד אלכסנדרוני, חבר בהנהלה הציבורית במגוונים אלי כהן, חבר הנהגת הורים בבית הספר אורנים, וחבר יחידת החילוץ העירונית.

אדמסקי הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בהווה הוא איש כספים ומנהל פרויקטים טכנולוגיים במקצועו.

לאחר מינויו ציין אדמסקי: "אני מאוד מתרגש מקבלת התפקידים החדשים. בימים האחרונים אני מארגן את חיי, מחשבותיי ורגשותיי ומתאים את עצמי ופעולותיי לאחריות שהוטלה על כתפי. סמוך ובטוח שאמלא אותם באמונה. אני רואה בזה שליחות, תמיד אראה את טובת הציבור לנגד עיני. אפעל וארתם לכל פעילות למען תושבי רמת השרון אשאר נאמן לעקרונותיי ומצפוני ולמה שחשוב לכל תושבי העיר. אני מתכון לשמור על שיח ענייני ומכבד בתקווה ואמונה לשיתוף פעולה למען התושבים".

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן