החלטת הממשלה לפתוח כבר מיום ראשון סקטורים ופעילויות רבות ולא להשיב ללימודים סדירים את כלל התלמידים, גוררת זעם רב בקרב הורים לתלמידי כיתות ה' עד י' בכל הארץ.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

כתוצאה מכך, מובילה הנהגת ההורים הארצית מהלך להשבתת לימודי הזום מחר (חמישי) וזאת כמחאה על ההתעלמות מתלמידי שכבות ה' עד י' שעדיין לא חזרו ללימודים.

בהנהגת ההורים ציינו: "הממשלה החליטה להמשיך להתעלם משכבות ה'-י', בעוד אישרה כבר את פתיחת נתב"ג וצפויה לאשר אולמות תרבות עד 300 איש. הנהגת ההורים הארצית יוצאת להשבתת זום של יום אחד. ננסה לנצל יום זה לשיחות בהן הילדים יוכלו להביע את דעותיהם וללמוד שיעור באזרחות ומעורבות חברתית. ביום חמישי, 18/2 לא נכנסים לזום".

בחלק מהיישובים התבצעה השבתת שיעורי הזום כבר אתמול. מירום שיף, יו״ר הנהגת ההורים הארצית, אמר אתמול: ״היום החלה השבתת הזומים הגדולה בהובלת הנהגת ההורים הארצית. אלפי תלמידים בירושלים וביישובים נוספים, השביתו את הזום ולא למדו במחאה על כך שילדינו נשכחו בבית שנה שלמה ולאיש לא אכפת. לא מתקבל על הדעת שמצוקת הילדים וההורים אובדי העצות תענה באדישות מוחלטת מצד הממשלה. אני גאה ומודה על הודעות התמיכה הרבות שקיבלנו ממנהלים שהודיעו שלא ירשמו חיסורים לילדים שלא נכנסו לזום, או נכנסו עם תמונה בלבד. המחאה ממשיכה להתרחב למקומות נוספים ברחבי הארץ ותגיע לשיאה בחמישי הקרוב, כשמאות אלפי ילדים והוריהם ימחאו ויכריזו – זום אאוט״.

כמובן שיש לציין כי מדובר במחאה של הנהגת ההורים הארצית וכי השיעורים יתקיימו כסדרם וכל הורה יוכל להחליט האם ילדו מצטרף למחאה או נכנס לשיעור הזום כרגיל.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן