מינוי חדש בעיריית רעננה: דודי זינגר מונה למנהל מחלקת החינוך העל יסודי באגף החינוך בעירייה, לאחר שנבחר לתפקיד במכרז על ידי ועדת המכרזים העירונית. זינגר יחליף בתפקיד את דפנה עשת, שכיהנה בתפקיד בשנים האחרונות ופורשת לגמלאות.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

בעירייה הסבירו כי במסגרת תפקידו, יהיה אחראי זינגר על הובלת מערך החינוך העל יסודי בעירייה, בהלימה עם הנחיות משרד החינוך ובהתאם למדיניות העירונית ואגף החינוך ובכלל זאת ניהול, ליווי ובקרה של כלל העשייה החינוכית בחטיבות הביניים והתיכונים בעיר, בחינוך הממלכתי והממלכתי דתי.

דודי זינגר. מנהל מחלקת החינוך העל יסודי

דודי זינגר. מנהל מחלקת החינוך העל יסודי

זינגר שימש בשנתיים האחרונות מנהל מחלקת משאבי אנוש ופרויקטים באגף החינוך בעירייה. בין תפקידיו לאורך השנים: ניהול מסגרות חינוך שונות בעיר, שליח הוראה בפלורידה מטעם הסוכנות היהודית, מנהל שש שנתי בבני עקיבא, ניהול מסגרות לסיוע לעולים חדשים, הקמת מיזמי הכנה לבגרות ברשתות החברתיות, ייזום והקמת עמותות חינוכיות ועוד.

העירייה מרחיבה את מערך החינוך המיוחד

בנוסף, הודיעה העירייה כי החל משנת הלימודים תשפ"ב, ייפתח בעיר גן חינוך מיוחד נוסף: גן עפרוני למתן מענה לילדים עם מורכבויות מוטוריות, לצד גן סלעית.

בעירייה ציינו כי הגן, המיועד לילדים בגילאי 6-3, יקלוט ילדים מרחבי העיר, כמו גם מהאזור, כחלק מהתפיסה החינוכית שמוביל ראש העירייה למענה מותאם לכל ילדי העיר, בהתאם לתוכנית האב העירונית בחינוך

גן עפרוני ייתן מענה לילדים הזקוקים לשירותי חינוך מיוחדים, אשר עברו ועדת זכאות ואפיון, ואופיינו כילדים עם מורכבות מוטורית. ילדי הגן יקבלו מענה מותאם לצורכיהם, לרבות מגוון טיפולים פרא רפואיים – ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה ועוד, כמו גם טיפולים רגשיים, על מנת להוביל למיצוי יכולותיהם בסביבה מותאמת. כן ייקלטו בגן ילדים מהאזור, בהתאם לתנאי זכאותם.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

השיבוץ לגן החדש וקביעת מיקומו מתקיים בימים אלו, בכפוף לבחינת כלל הצרכים והרישום מקרב ילדי העיר. הודעות על השיבוץ יועברו להורים עם השלמת התהליך.

בהקמת הגן, מרחיבה העירייה את המענה העירוני הכולל בתחום החינוך המיוחד, הכולל בין היתר את גני הילדים לחינוך המיוחד, בית הספר לי-אור לילדים על הרצף האוטיסטי, בית הספר אגם, וכן כיתות לליקויי למידה ולתלמידים על הרצף האוטיסטי בבתי ספר רגילים.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן