קוממי יחליף בתפקיד את יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה לשעבר ויהיה אחראי על כל פעילות המתנ"סים ברחבי העיר. "תפקיד יו״ר החברה למרכזיים הקהילתיים הוא בעל חשיבות עליונה מבחינתי", אמר קוממי לאחר מינויו

שרון יונתן

בתמונה: יוסי קוממי. מינוי לתפקיד חדש

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

חבר המועצה והמשנה לראש העירייה, יוסי קוממי, מונה ליו״ר דירקטוריון החברה למרכזים קהילתיים, במקומו של מנכ״ל העירייה לשעבר, יהודה בן עזרא. מינויו אושר פה אחד בישיבת מועצת העיר שהתקיימה ביום שלישי.

במסגרת התפקיד יהיה קוממי אחראי על כל פעילות המתנ"סים הנמצאים בשכונות העיר. החברה למרכזים קהילתיים מרכזת את כל הפעילות הקהילתית בעיר. המרכזים מאגדים 7 מתנ"סים, 80 צהרוני יול״א, 3 מעונות יום מפוקחים ועוד. המרכזים הקהילתיים הם זרוע הביצוע של החיבור לפעילות קהילתית, אחדות בשכונות ופעילות מותאמת אוכלוסייה בכל שכונה ושכונה.

לאחר מינויו אמר קוממי: "תפקיד יו״ר החברה למרכזים הקהילתיים הוא בעל חשיבות עליונה מבחינתי. כמי שגר בשכונת נווה עמל ומאמין בערך הקהילתיות, אני רואה לנכון להמשיך ולפעול לטובת כלל התושבים בפעילות ערכית ולהמשיך לחזק את ערך הקהילתיות שקיים בעיר. אני רוצה להודות ליהודה בן עזרא שעשה עבודה מצוינת והוביל את המרכזים הקהילתיים שנים רבות וגם לראש העירייה שנתן בי את אמונו למלא תפקיד זה. אני רוצה להודות גם לחברי הקואליציה והאופוזיציה שהצביעו בעד המינוי״.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן