מתי זה התחיל ? עם פירוק המערך הפוליטי של מפא"י ומפ"ם בשנות השמונים, הגיע לביתי שליח מפ"ם בהרצליה, בן כתה שלי מהקיבוץ, קיבוץ מענית, על מנת לגייס אותי לפוליטיקה. למפלגה לתוכה נולדתי ועל ברכיה התחנכתי.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

1988 – בחירות מקומיות. רשימת רמ"ה בראשות רות רזניק. כיהנתי למעלה משנתיים כחבר מועצה. 1993- בחירות מקומיות. רצנו ברשימת מרצ למועצת העיר, לא זכיתי להיכלל בין חברי המועצה. 1998 – בחירות מקומיות. ניצחון גדול למרצ, כולל ראשות העירייה. השאר היסטוריה!

25 שנה כיהנתי כחבר מועצה, מתוכן 14 שנים כמ"מ וסגן ראש העירייה ושנה עמדתי בראש העירייה. היום אני נפרד ממעמד זה בתחושה טובה ובהתרגשות גדולה. בכל שנות שליחותי הציבורית עשיתי ופעלתי למען ציבור תושבי הרצליה מתוך דאגה וכוונות טובות.

עד היום בעוברי ברחובות העיר, פונים אלי תושבים בברכת שלום ובאמירת תודה על פועלי למענם. עם זאת, אני יודע שיש גם כאלה שלא הצלחתי לספק מענה לבקשותיהם. צר לי על כך, אך תמיד פעלתי ביושרה וללא משוא פנים.

לסיכום כהונתי ברצוני להתעכב על שלושה תחומים מתוך רבים שריכזתי:

תחום הנגישות: הובלתי את קידום הנגישות מתחילת כהונתי כסגן ראש העירייה, קידמתי תכנית אב עירונית לנגישות. יחד עם קרן טלקר הפכנו את הרצליה לעיר שמובילה בארץ בהנגשת עיר. ברצוני לציין את תרומתו של ראש העירייה, משה פדלון, לנושא על העצמת התחום ועל הקצאת המשאבים הגדולים לקידום הנגישות בעיר.

גרים בשרון? תהיו היפר לוקאליים

עמותת בני הרצליה: מעמותה שמפעילה 3-4 ענפי ספורט לעמותה המפעילה שלל חוגי ספורט ופעילות ספורט תחרותי בכל ענפי הספורט בעיר לילדים ולבני הנוער. מעצמת ספורט וחינוך, נכס בעל ערך רב. אני פונה אליכם, חברי מועצת העיר והנהגת העירייה, קדמו העמותה והעצימו אותה, העמידו לרשות מנהליה את המשאבים הראויים להרחבת הפעילות ולקידום ההישגים הספורטיביים של ספורטאיה.

תחום התחבורה והבטיחות בדרכים: הובלנו מהפיכה בתחום הבטיחות בדרכים באמצעות שילוב פסי האטה ברחובות העיר ופיתוח ככרות תנועה בצמתים, הרחבנו הפעילות החינוכית בבתי הספר בתכניות חינוכיות ופעילות הסברתית בבתי הספר. פיתחנו מגרשי חניה ברחבי העיר והסדרי תנועה לזרימה טובה יותר של התנועה בעיר. שמחתי לראות שמגמה זו נמשכת עד היום.

יהונתן יסעור

יהונתן יסעור. איש מפלגת מרצ

אני פורש היום בתחושת סיפוק ושמח להעביר המקל לדור ההמשך, לחברי עופר לוי, סגן ראש העירייה. אני מאחל לך עופר המשך עשייה רחבה, פוריה ומבורכת למען תושבי העיר. אני מאחל לדרור בן עמי, ידידי, אשר מחליף אותי במועצה, השתלבות מהירה והצלחה במילוי המשימה החדשה, אליה אתה נכנס ומשוכנע שתתרום מיכולותיך לתושבי העיר.

אני פורש היום ממועצת העיר, אך לא מהעשייה למען הציבור. למעלה משבע שנים אני פעיל בעמותת נגישות ישראל, עמותה המקדמת את הנגישות בישראל. במעמד זה אני מבקש להודות לזוגתי היקרה ולילדינו הנהדרים על שסבלו מחסר שעות בעל ואבא בבית, אך תמיד תמכו וחיזקו אותי בעשייתי הציבורית.

אני מודה לכל חברי מועצת העיר, לדורותיהם, לאורך שנות כהונתי במועצה ומתנצל אם פגעתי במי מכם במהלך ישיבות המועצה. לפני שבע שנים הצטרפתי למועדון רוטרי הרצליה ובעוד שבועיים אקבל על עצמי את תפקיד נשיא המועדון .

לאור הקרע בעם, ההסטה והחרמות, אבקש לסיים ברוח הרוטרי. אני מזמין אתכם לשנן את ארבעת המבחנים של הרוטרי לכל דבר ועניין  העולה על סדר יומכם: האם זאת אמת? האם זה הוגן כלפי כל המעורבים? האם זה יעודד רצון טוב ורעות? האם זה לתועלת כל המעורבים?

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן