לכמה תלמידים בבית ספר יסודי יוצא לראיין את ראש העירייה ועוד באנגלית? קבלו את נשות התקשורת הצעירות בפעולה: מספר תלמידות מכיתה ד'1 בבית הספר יעל רום הגיעו ביום ראשון ללשכת ראש העירייה, אבי גרובר, כדי לראיין אותו באנגלית במסגרת תכנית abc.

מדובר על תכנית ניווט ייחודית באנגלית שנבנתה במיוחד לתלמידי רמת השרון כדי להעצים ולשפר את יכולות שכבת ד' בעיר בשפה האנגלית. במקור תוכננה התכנית לאפשר לתלמידים הצעירים ללמוד בשטח, בגלל הקורונה והמגבלות, ולכן הלימוד החל בלמידה משמעותית מרחוק והמשיך בכיתות.

פעילות תלמידי בית ספר יעל רום בעירייה

אבי גרובר והתלמידות המראיינות

כל התלמידים הכירו את המקומות המרכזיים בעיר כמו במקבילה בעברית בשכבות ד'. בהמשך הדרך שלחו מכתבים באנגלית לקרובי משפחה והשיא היה הכנת סרטוני וידאו על מקומות בולטים בעיר.

הבנות שהרימו את הכפפה ורצו לראיין את ראש העירייה היו, כאמור, מספר תלמידות מכיתה ד'1 בבית הספר יעל רום של המחנכת גלית נתן סגל והמורה שירי הירש, שליוותה אותן לכל אורך הפרויקט. במפגש המרגש בין ראש העירייה לתלמידות הצעירות נכחו גם מנהלת אגף החינוך, מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים, מנהלת בית הספר יעל רום, מחנכת הכיתה, ריקי ליפשיץ מנהלת abc וצוותה. הנוכחים סיפרו כי הבנות היו מקצועיות מאוד והמפגש היה מרגש ומכובד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן