אפקט הקורונה ממשיך לתת את אותותיו ולאור ההנחיה החדשה מאתמול בערב בוטלו בהרצליה וברמת השרון אירועים עירוניים ומופעי בידור נוספים

שרון יונתן. צילום: יוסי צבקר

רק אתמול (רביעי) דיווחנו לכם באתר "שרון אונליין" על ביטול אירועים עירוניים בשל האיסור על התקהלויות מתחת ל-2,000 אנשים וכבר בערב נחתה עלינו גזרה חדשה: איסור על התקהלויות מעל 100 איש.

המשמעות המיידית היא כמובן ביטול אירועים רבים נוספים. כך למשל, בהיכל אמנויות הבמה בהרצליה בוטלו שלושה מופעים מושכי קהל שהיו מתוכננים לסוף השבוע הקרוב: אריק דוידוב- חלילי עולם בשישי בצהריים, אדיר מילר בשישי בערב ושלומי שבת במוצ"ש. כמובן, שכל האירועים מעתה והלאה בוטלו גם הם.

בבית יד לבנים ברמת השרון שקלו להעביר את המופעים המתוכננים לאולם הקטן יותר המכיל 90 מקומות ישיבה, אך לבסוף הוחלט על ביטול חמישה מופעים.

עיריית הרצליה ביטלה את ישיבת המועצה שהייתה אמורה להתקיים ביום שלישי הקרוב (17 לחודש). מעיריית הרצליה נמסר עוד: "על פי המלצות משרד הבריאות להימנע מהתקהלויות שאינן הכרח בוטלו כיתות הוותיקים, כל אירוע חודש האישה, ויריד התעסוקה שתוכנן לראשון באפריל".

עיריית רמת השרון הודיעה כי לאור המצב יבוטל טקס יום השואה, יום הזכרון לחללי מערכות ישראל וחגיגות יום העצמאות. כמו כן, העירייה שוקלת גם היא לבטל את ישיבת המועצה המתוכננת ליום ראשון הקרוב (15 לחודש).

גם הספורט המקומי מתחיל להרגיש את השפעת הנגיף. משחק הכדוריד הערב ברמת השרון (נגד דימונה) יערך ללא קהל ובקבוצה פנו אתמול לאוהדים שלא להגיע מאחר ולא תותר כניסה לאולם אורנים למעט השחקנים והצוות הנחוץ לקיום המשחק. גם משחקה של קבוצת הכדורסל של בני הרצליה, הערב בנתניה, יתקיים ללא קהל.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן