לפני שנה הבטיחה העירייה לבצע הצללה בגינת ויצ"ו, הנמצאת בסמוך לרחוב שבטי ישראל ברמת השרון. ההבטחה נותרה רק על הנייר והצללה עדיין לא קיימת. "חבל שהעירייה לא עומדת בהבטחותיה", אומרת תושבת האזור המלינה על היעדר ההצללה בגינה

שרון יונתן

"חבל מאוד שלפני שנה העירייה הבטיחה שתעשה הצללה ועד היום זה לא קרה" כך אמרה השבוע תושבת שמתלוננת על היעדר הצללה בגינת ויצ"ו, הנמצאת בסמטת ויצ"ו (בתמונה) – בין רחוב שבטי ישראל לרחוב הגפן.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אין זו הפעם הראשונה שאני כותב על נושא זה. לפני שנה בדיוק, בחודש יוני 2019, התלוננה התושבת וכתבה פורסמה על ידי במקומון "קול ברמה" (בתמונה למטה). כמו אז, גם השבוע, חזרה ואמרה: "מדובר בגינה ציבורית עם מתקני משחק שמושכת אליה הורים וילדים רבים מהאזור, אבל לצערנו אין בה הצללה וכך בימים החמים, שעוד יגיעו בקרוב, יהיה קשה מאוד לשהות בה. במזג האוויר הישראלי הצללה זה ממש חובה, במיוחד במקום שבו שוהים ילדים קטנים. כנראה שהעירייה לא ממש רוצה להשקיע בגינה הזאת וחבל".

העירייה דווקא הבטיחה לפני שנה כי תבוצע הצללה ותגובתה לכתבה ב"קול ברמה" הייתה: "בחודשים האחרונים גובשה תכנית עירונית לשדרוג הגינות הציבוריות בעיר ובמסגרת זו תוסדר ההצללה בגינת סמטת ויצ"ו". מתברר שהבטחות לחוד ומציאות לחוד – שנה חלפה והצללה עדיין אין בגינת ויצ"ו.

מהעירייה נמסר השבוע בתגובה: "עיריית רמת השרון מטפלת באינטנסיביות בשיפוץ ושיקום גינות העיר. בימים אלא שלוש גינות עוברות הליך שידרוג: גן חבלים בנוה גן, גינת המטוס ברחוב הקוצר, וגינה ברחוב נהרדעא. הגינה האמורה נבחנה והיא מוצלת ברוב שעות היום בזכות העצים הרבים שבמקום. יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן בוחנים את הדברים מחדש ומכניסים עוד שדרוגים ושיפורים לגינות".

fכתבה של שרון יונתן אין רשת הצללה בגינה בויצ"ו
הכתבה במקומון "קול ברמה" בחודש יוני 2019

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן