גני ילדים בהרצליה ממשיכים להיסגר באופן מיידי בשל מחסור בסייעות.

הורי גן ציפורן, גן טרום טרום חובה הנמצא ברחוב י.ל. פרץ בשכונת נווה עמל, נדהמו לקבל הבוקר (שני) הודעת וואצאפ שבישרה להם שבעקבות העובדה שהסייעת היחידה בגן לא מרגישה טוב, הגן לא יייפתח היום.

אם המקרה נשמע לכם מוכר זה מכיוון שרק בשבוע שעבר פרסמנו ב"שרון און ליין" מקרה דומה בגן אירוס, רק שאז היה מדובר בסייעת שלא נבדקה בקורונה ובמקרה הנוכחי הסייעת פשוט לא הרגישה טוב, דבר שיכול כמובן לקרות לכל אחד מאיתנו.

אמא לילדה בגן ציפורן סיפרה את מה שהתרחש הבוקר: "בשעה 8:03, בדרכי לשים את בתי בגן ולצאת לעבודה, נשלחה הודעה בקבוצת הוואצאפ של הגן על ידי הגננת ובה היא בישרה לנו שהסייעת לא מרגישה טוב ולכן הגן לא ייפתח. 30 ילדים נשלחו הבייתה עם הוריהם שצריכים עכשיו להישאר בבית ולהשגיח עליהם. כל ההורים היו בהלם ויש כעס גדול על העירייה".

האם מספרת כי הצעות שהועברו למחלקת החינוך בעירייה נדחו על ידה: "עלתה הצעה שאחד ההורים ייכנס לגן במקום הסייעת או שהילדים יעברו עם הגננת לגן הסמוך, אבל בעירייה סירבו לקבל את ההצעות האלו. זה המחיר שאנחנו משלמים על כך שיש סייעת אחת בגן ולא שתיים. מה יקרה מעתה? כל פעם שהסייעת לא תרגיש טוב, הגן ייסגר? איזה מין דבר זה בעיר כמו הרצליה? לפי הידוע לנו, הדבר קרה בעוד מספר גנים בהרצליה וזה המסר לכל הורי ילדי הגנים, היום זה קרה אצלנו, מחר זה יכול לקרות גם אצלכם".

עיריית הרצליה בחרה שלא להגיב לכתבה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן