הצומת המרומזר החדש מול קניון שבעת הכוכבים גובה קורבן ראשון: הולך רגל נדרס על ידי משאית ומת במקום

שרון יונתן

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

שבוע בלבד לאחר שינוי הסדרי התנועה בצומת הרחובות בן ציון מיכאלי ויוסף נבו, מול קניון שבעת הכוכבים, גובה המקום את הקורבן הראשון, כאשר הולך רגל, כבן 60, נהרג לפני הצהריים כתוצאה מפגיעת משאית בו.

ככל הנראה, מדובר במשאית שבאה מכיוון תחנת הרכבת ופנתה ימינה לכיוון דרך שבעת הכוכבים, בסמוך לכניסה לתחנת הדלק ופגעה בהולך הרגל שחצה את הכביש. הדיווח התקבל במוקד מד"א בשעה 11:45 וחובשים ופראמדיקים הגיעו במהירות למקום, אבל נאלצו לקבוע את מותו של הולך הרגל.

חובש רפואת חירום במד"א, יששכר וייס, ופראמדיק מד"א, עידן שינה, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". מהמשטרה נמסר כי בוחני התנועה של המשטרה פתחו בחקירה לבירור נסיבות התאונה.

כזכור, ביום חמישי שעבר דיווחנו על שינוי הסדרי התנועה במקום, כאשר את כיכר התנועה הגדולה החליף צומת מרומזר. לנו היה נראה תמוה כי הרמזורים עדיין לא עובדים ואין שוטר שיכוון את התנועה. במהלך השבוע האחרון הרמזורים החלו לפעול, אבל לאחר התאונה הקטלנית היום מתברר שהצומת עדיין לא ערוך בצורה טובה לשילוב של כלי רכב רבים והולכי רגל.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן