הם הדריכו ביחד בשבט הצופים, למדו באותה שכבה בתיכון "הראשונים" ואתמול הם סיימו ביחד קורס קצינים. הסיפור המקסים והמרגש של איתמר ארז, עמרי רביבו ונטע אגם

 

מהתיכון והצופים לרחבת המסדרים: שלושה צוערים מהרצליה – איתמר ארז, עמרי רביבו (במרכז) ונטע אגם, למדו ביחד בתיכון הראשונים, הדריכו באותו שבט בתנועת בצופים וסיימו אתמול את קורס הקצינים ביחד.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

"הייתי בצופים תשע שנים, הייתי מדריך, רשג"ד, וגם יצאתי למשלחת מטעם הצופים בארצות הברית", מספר איתמר ומוסיף: "לאחר התיכון עשיתי שנת שירות בבת ים, שנה מאוד משמעותית שקיבלתי ממנה הרבה כלים לחיים שעזרו לי גם בצבא. התגייסתי לחיל התותחנים ויצאתי במסלול ישיר לקצונה, ובקרוב אתחיל את תפקידי כקצין שיתוף אש בחיל השריון. אחד הדברים הכי משמעותיים שהבנתי בתהליך שעברתי הוא שהכל בגישה. אני חושב שכל חייל או חיילת, ובמיוחד הלוחמים, צריכים לחייך לאתגרים שניצבים מולנו ביום יום, לזכור למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים ולהינות מהרגעים האלו".

עמרי מספר: "מגיל צעיר אהבתי לשחק כדורסל. בכיתה י' עזבתי את הכדורסל והצטרפתי לצופים, שם הדרכתי שנתיים. אני אוהב לנגן בגיטרה ולגלוש גלים פני הצבא עשיתי מכינה קדם צבאית בערבה בישוב פראן. התגייסתי ביולי 18 לטייס, וכאשר לא עברתי את אחד השלבים הממיינים הגעתי ליחידת ניצן באיסוף קרבי. לאחר סיום ההכשרה יצאתי לקורס מכים ומיד לאחר מכן לקצונה. בקרוב אתחיל את תפקידי כמפקד צוות לוחמים בפלוגת זיקית ביחידת ניצן".


נטע נולדה בכלל בארצות הברית: "נולדתי בניו ג'רזי ובגיל 3 וחצי עליתי לארץ עם משפחתי ומאז אנחנו גרים בהרצליה. הייתי בצופים מכיתה ד' עד י"ב. הייתי מדריכה, ראשג"דית ומרכזת. עשיתי שנת שירות דרך הצופים בעפולה". בנובמבר 2018 התגייסה למערך האיכון והמטאורולגיה ויצאה מיד לפיקוד ואז לקצונה. "אני אוהבת לטייל, לשמוע מוזיקה, להיפגש עם חברים. רציתי לצאת לקצונה כדי להשפיע על אנשים ולהיות בן אדם משמעותי לאחרים כמו שהיו בשבילי ולתת מעצמי אם אני יכולה", אומרת נטע וממשיכה: "חשוב לי מאוד לאתגר את עצמי, לשים את עצמי בקצה ולקחת צעד קדימה. זה לא משהו שקורה כל יום, אנחנו מסיימים יחד את הקורס קצינים ורק לפני כמה שנים היינו יחד באותה תנועת נוער, מהרחבה של הצופים לרחבת המסדרים. זה מרגש! אין ספק שזה השפיע גם על חווית הקורס ונתן לנו תחושה של בית וביטחון".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן