להקת התבלינים ורון רוזנפלד, סולן להקת פורטרט, הופיעו ביום ראשון בערב בפני תושבי רחוב העלייה השניה בהרצליה, בניסיון לרומם את מצב רוחם. הערב (שני) עברה ברחבי העיר מסיבת רחוב שמחה

שרון יונתן

בימים האחרונים הרשתות החברתיות מוצפות בסרטון האיטלקי על שירה במרפסות להעלאת מצב הרוח. אולי בהשראת אותו סרטון התקיימה אתמול (ראשון) הופעה של להקת התבלינים בפני דיירי רחוב העליה השניה בהרצליה.

בשעות אחר הצהריים קיבלו דיירי הבניינים הודעה ובה נכתב כי בחניה של הבנין ברחוב העליה השניה 10 תתקיים הופעה של להקת התבלינים, שכיכבה בעונה האחרונה של התכנית "הכוכב הבא".

עשרות דיירים ירדו לצפות בלהקה מקרוב בעוד עשרות אנשים צפו ממרפסות הבתים הסמוכים. הלהקה שרה שירים ידועים, בהם גם שירי ילדים, שעשו שמח לתושבים. להופעה הצטרף גם רון רוזנפלד, סולן להקת פורטרט ותושב הרצליה, ששר מספר שירים מוכרים של להקתו.

איתן, תושב האזור, סיכם את החוויה:

"זאת הייתה יוזמה יוצאת מן הכלל לשמח קצת את התושבים בתקופה קשה שעוברת עלינו. המבוגרים והילדים שרו את השירים עם הלהקה ועם רון מלהקת פורטרט באווירה נחמדה וכייפית".

ביום שני, בשעות הערב, עברה ברחבי הרצליה מסיבת רחוב מוזיקלית להנאתם של תושבי העיר. בסרטון נראית המסיבה כשהיא ברחוב אמה טאובר ולאחר מכן אף הגיעה לשכונת גליל ים החדשה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן