אתר "שרון אונליין" ממשיך לתת זרקור לעסקים הקטנים והיום עם דקל שאול – פלח, בעלת עסק "עיצובים מתוקים", לעוגות ומתוקים מרמת השרון. דקל מספרת על העסק שהפך ממצליח לשומם ומקווה שבעתיד היא תחזור להתפרנס כמו לפני תקופת הקורונה

שרון יונתן

"ההכנסות שלי ירדו לפחות ב-85% מתחילת המשבר", כך אומרת דקל שאול-פלח מרמת השרון, בעלת עסק לעוגות ומתוקים בשם "עיצובים מתוקים", אותו הקימה לפני כשלוש וחצי שנים. דקל מתמחה בהכנת עוגות ומתוקים, בעיקר לאירועי ימי הולדת לילדים אבל גם לאירועים גדולים יותר כמו חתונה, אירועי חברה, עסקיים ופרטיים.

"אני עושה הכל לבד והפרנסה הייתה טובה עד שהתחיל משבר הקורונה", מספרת דקל בעצב, "היו לי הזמנות רבות ותוך זמן קצר הן פסקו כמעט לגמרי כי אסור לקיים אירועים ולאנשים ממילא אין עכשיו כסף להוציא על מותרות. הפגיעה העיקרית שלי היא בביטול של ימי הולדת לילדים שזה היה נתח השוק הכי חזק שלי. ממשרה מלאה סביב השעון, מיום ראשון ועד כניסת שבת, הפכתי למישהי שעובדת רק כמה שעות ביום".

דקל, איך היית מצפה שהמדינה תעזור לעצמאיים?

"אני עוסק זעיר ואני מצפה שהמדינה תבוא לקראתנו, שיתנו לנו אוויר לנשימה עם מענק רציני וכמי שעובדת מהבית אני מצפה שיעניקו ביטול או לפחות דחיה של חשבונות כמו מים וחשמל. אף אחד לא יפצה אותי על המון סחורה שקניתי ונאלצת לזרוק".

את תצליחי לשרוד את המשבר הזה?

"אני מקווה ומאמינה שאצא מזה ואחזור להיות כמו לפני המשבר וזאת בזכות לקוחות קבועים והשם הטוב שיצא לעסק שלי. מקווה מאוד שהזמנות שיש לי לעוד חודש וחודשיים ישארו בתוקף ואוכל להתאושש".

תשכנעי את תושבי רמת השרון מדוע לקנות עוגות ומתוקים ממך.

"מעבר לכך שזאת הפרנסה שלי, זה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות ועושה אותו באהבה. למדתי קונדיטוריה במשך שמונה חודשים ואני מכינה תמיד מוצרים בסטנדרטים גבוהים של טעם ואיכות מהחומרים האיכותיים ביותר. אני מעניקה יחס חם לכל לקוח ויודעת להתאים לכל לקוח את השירות הטוב ביותר עבורו. המחירים אצלי סבירים ומותאמים לפי התקציב. אני עושה את זה מכל הלב והכי כיף לי לראות לקוחות מרוצים ולקבל הודעה בסוף האירוע שהיה ממש טעים".

להזמנות: 0525722640 דקל

עמוד הפייסבוק:  עיצובים מתוקים – sweet Dekel

Sweet Dekel
העוגות של "עיצובים מתוקים" בבעלותה של דקל שאול -פלח

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן