בקבוצה פנו לתושבי העיר כדי לעזור במימון המאבק המשפטי של סוזי נדב, פעילה חברתית, נגד עיריית הרצליה. בקבוצה מבקשים לגייס סכום של עשרת אלפים שקלים

 

פעילים בקבוצת "הרצליה איכות חיים" יצאו השבוע בקריאה לתושבי העיר לעזור במימון המאבק המשפטי של סוזי נדב (שניה מימין בתמונה) נגד עיריית הרצליה. סוזי נדב, פעילה חברתית מרכזית ותושבת שכונת יד התשעה, הגישה לפני כשנה עתירה מנהלית נגד עיריית הרצליה והוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה ונגד הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז ת"א בטענה לשיתוף ציבור לקוי ופגום בתוכנית המתאר של הרצליה. הדיון בעתירה מתנהל כבר מזה כשנה, אך עדיין לא הסתיים.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

בתוך כך, סוזי נדב ביקשה להגיש עתירה מתוקנת עקב חוסר שקיפות מידע ואי פרסומו לציבור במועד ועוד סיבות נוספות. במהלך העתירה צירפה נדב חוות דעת מקצועית של סטלה אבידן אשר ציינה כי שיתוף הציבור שהתנהל בתכנית המתאר הרצליה היה לקוי ופגום ונפלו בו כשלים או פגמים רבים.

נדב, שאינה מיוצגת על ידי עורך דין בעתירה זו טוענת כי לא ידעה כי לא ניתן לצרף חוות דעת מקצועית בהליך מנהלי אלא רק בהליך אזרחי ואף ציינה כי אין לה התנגדות להסיר את חוות הדעת. נדב גם ביקשה לצרף את תכנית לשימור אתרים הרצליה כיוון שלא התקיים בתכנית השימור שיתוף ציבור לכלל הציבור בהרצליה.

סוזי הסבירה היום: "השופט אישר לי להגיש עתירה מתוקנת רק על תכנית המתאר הרצליה, אך ציין שאני לא רשאית לצרף את חוות הדעת המקצועית בנושא הליך שיתוף הציבור ולא רשאית לצרף לעתירה המתוקנת את התכנית לשימור אתרים הרצליה".

לאור זאת, החליט השופט במהלך העתירה שעדיין לא הסתיים, כי על נדב לשלם 2,500 ש"ח לעיריית הרצליה והוועדה המקומית ו- 1,500 ש"ח לוועדה המחוזית לתכנון ובנייה ת"א. נדב לא התייאשה והגישה עתירה מתוקנת של כ-2000 דפים הכוללים 7 חוברות: חוברת אחת שהינה גוף העתירה ו- 6 חוברות של נספחים). העתירה המתוקנת צולמו בצבע ושחור לבן ונדרשו לכריכה והיה עליי להכין 5 עותקים שגרם לי להוצאות רבות", הסבירה נדב.

בקבוצת "הרצליה איכות חיים" הסבירו את הצעד הלא שגרתי: "סוזי נדב מקדישה ימים ולילות מזמנה האישי בהתנדבות מלאה למען תושבי הרצליה. לפיכך, פנינו בבקשה לתושבי הרצליה כדי לעזור לה לגייס סכום של 10,000 שקלים. נאחל לה בהצלחה בעתירה חשובה כל כך ונחזק את ידה למען המאבק על זכויותינו כתושבי הרצליה".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן