השבוע נערך אירוע הוקרה למתנדבי עמותת שניר, שהגיעו מכל רחבי הארץ, כולל גם מרעננה, הרצליה ורמת השרון.

עמותת שניר, העמותה למתן הזדמנות שווה, הוקמה בשנת 2010 על ידי ניר שמול ומיום הקמתה שמה לה למטרה לסייע לשכבות החלשות בישראל במגוון תחומים – הזדמנות שווה בחינוך, העברת סלי מזון לנזקקים, סיוע כספי ומשפטי למעוטי יכולת. בעמותה יש 4,500 מתנדבים פעילים המתנדבים ב- 20 קבוצות וואצאפ שונות, בשלוש מדינות בעולם – ישראל, צרפת וארה"ב, התומכות באלפי משפחות בארץ.

האירוע התקיים באולמי סיטרוס באבן יהודה שנתרם ע"י הבעלים כולל קוקטייל משקאות ועמדות מזון וקינוח. השחקן תומר שרון הופיע במופע סטנדאפ. מאריק אקילוב הפיק את האירוע והכל על טהרת ההתנדבות. על הכל ניצחו סמנכ"לית העמותה החדשה, לוסי דובינצ'יק, והפעילה הציבורית תמי פלד חיון מרעננה.

ניר שמול, יו"ר ומייסד עמותת שניר, פתח את הערב ואמר: "אני גאה לצרף לשורת המתנדבים את לוסי דובינצ'יק, המתמנה בימים אלה כסמנכ"ל העמותה בהתנדבות מלאה. מברך אותה עם כניסתה לתפקיד החדש ואנו משוכנעים בהצלחתה. במסגרת התפקיד תיזום אירועים חברתיים, שיתופי פעולה ופעילויות מיוחדות על מנת לתת מענה לצרכי ילדי ומשפחות העמותה. אנו רוצים להגיד תודה אישית למתנדבי "המלאכים של שניר" בשנה מאתגרת זו, שמידי יום נותנים מענה וסיוע לאוכלוסיות מוחלשות. קבוצת המלאכים הם הפנים היפות של מדינת ישראל".

שמול הודה גם לשלומי אסייג, מנכ"ל אולמי סיטרוס, על התרומה המפנקת למתנדבי העמותה והוסיף: "אירוע ההוקרה והתודה למתנדבי העמותה הינו חיבור בין עולם הרשתות החברתיות בו מתנהלים המתנדבים לעולם השטח".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן