מפגעי ריחות במרכז רמת השרון: תושבים המתגוררים בבניין המשותף ברחוב סוקולוב 74 מתלוננים על ריחות חריפים הנגרמים מפעילות המסעדות והסטקיות הסמוכות וגורמים להם לפגיעה באיכות החיים.

מדובר בבית המשותף הנמצא מעל חנות be (לשעבר ניו פארם) בסמוך לצומת המרכזי במפגש הרחובות סוקולוב-ביאליק-ויצמן, מקום שבו כידוע יש מצבור של מספר מסעדות, סטקיות ודוכני פלאפל ושווארמה.

אביבה, תושבת הבניין אמרה אתמול ל"שרון און ליין": "בתקופת החורף הדבר פחות מורגש, אבל בחודשים האחרונים חיינו הפכו פשוט לסיוט. משעות לפני הצהריים, מתחילים הריחות החריפים של הטיגון והגריל שפשוט נכנסים לנו לתוך הבית, כאשר החלונות פתוחים. מדובר בריחות חזקים שפשוט פוגעים לנו באיכות החיים. אנו סובלים משיעולים וגירוי בדרכי הנשימה".

לטענתה, הבעיה נעוצה ככל הנראה בתחזוקה לא נכונה של הארובות: "ממה שאנחנו יודעים כנראה בחלק מהארובות אין פילטרים מתאימים שהיו פותרים את הבעיה. נכון שחלק מהמקומות הוציאו ארובה גבוהה, אבל גם חלק לא".

אביבה מציינת כי כל פניותיהם לעירייה לא הועילו: "בארבעת החודשים האחרונים פנינו לפחות עשר פעמים לעירייה. אמרו שיבוא פקח, אבל אין לנו מושג אם באמת הגיע פקח. בכל מקרה, אין כל שינוי ואנחנו ממשיכים לסבול כל יום מריחות חריפים. לא יתכן שתושבים יסבלו צורה כזאת מריחות והעירייה לא תעשה דבר בעניין".

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה: "הנושא מטופל על ידי מחלקת איכות הסביבה של העירייה שבודקת באופן שוטף את עמידת המסעדות בדרישות החוק. יש לזכור שבנושא ריחות וכדומה העירייה כפופה לרגולציות מסוימות ואינה יכולה לדרוש מעבר למה שהחוק מתיר".

בעל.ת עסוק, רוצה שיכירו אותך? לקבלת חשיפות שיא בשרון אונליין לחצ.י כאן!

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן