הדגלים חולקו על מנת לעודד את בעלי העסקים לשמור על כללי התו הסגול. חבר המועצה, רמי רב לב, שיזם את המבצע: "הדגל יוצג על חלונות הראווה ויהווה סימן למבקרים שהעסק אכן עומד בכללי התו הסגול"

שרון יונתן

בתמונה: אבי גרובר (מימין), בעל חנות, רמי בר לב (משמאל)

עיריית רמת השרון חילקה השבוע דגלי תו סגול לעסקים בעיר. הדגלים חולקו על מנת לעודד את בעלי עסקים לשמור על כללי התו הסגול – להקפיד על מדידת חום, ריחוק חברתי מספר לקוחות ועוד.

בעירייה מציינים כי המבצע יצא לפועל על רקע גידול מסוים שחל בתחלואה בעיר והפיכתה לעיר צהובה. העירייה קוראת לעסקים שטרם קיבלו דגל לפנות למחלקת רישוי עסקים ולקבל דגל סגול.

מי שיזם את המבצע הוא חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הביטחון, רמי בר לב, שאמר: "מדובר ברעיון ייחודי שהבאתי מניסיוני בניהול אירועי חירום. הדגל יוצג על חלונות הראווה ויהווה סימן למבקרים שהעסק אכן עומד בכללי התו הסגול. עסקים שקיבלו את הדגלון נבדקו ועמדו בכללים ובהנחיות של התו הסגול: שמירת מרחק, מדידת חום שמירה על מספר קונים מוגבל ברחבת החנות".

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "למבצע יש מטרה כפולה. מצד אחד אנחנו קוראים לתושבים לקנות מעסקים קטנים בעיר ולעודד את החנויות והעסקים הקטנים. מאידך אנחנו מבקשים בעסקים לשמור על הנחיות התו הסגול על מנת שנחזור להיות עיר ירוקה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן