לפי גורמים בעירייה, ראש העירייה והמנכ"לית, שירלי פאר יגרמן, סיכמו על עזיבתה את התפקיד. יחסי השניים ידעו עליות ומורדות בשנים האחרונות. העירייה: רק חופשת מחלה

שרון יונתן

רעידת אדמה בעיריית רמת השרון: שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העירייה, סיימה את תפקידה בעירייה. כך נודע לאתר "שרון אונליין". גורמים בעירייה טוענים כי "פיצוץ" שהיה בינה לאבי גרובר, ראש העירייה, הביא, בסופו של דבר, לכך שהשניים סיכמו על עזיבתה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

 אין זו הפעם הראשונה שחילוקי הדעות בין השניים עולים מעל פני השטח. מאז הבחירות האחרונות, לפני כשנה וחצי, שירלי הודיעה על התפטרותה פעמיים, אבל לבסוף דברים הסתדרו והיא נשארה בתפקידה. על פי גורמים בעירייה, הפעם, מדובר ביוזמה של ראש העירייה להביא להפסקת עבודתה.

שירלי פאר יגרמן מונתה לתפקיד לאחר שגרובר נבחר לראשות העיר בתחילת 2016. יש לציין ולהדגיש כי מנכ"ל עירייה היא משרת אמון. שירלי נחשבת למנכ"לית מקצועית, חרוצה, מסורה ומוערכת שהביאה לעירייה סטנדרטים אחרים של מקצועיות ודרישות גבוהות מהעובדים, כפי שהייתה רגילה בשוק הפרטי, דבר שגרם לא אחת לחיכוכים וחילוקי דעות בינה לעובדים בכירים בעירייה. רבים סבורים כי מינויה של שירלי היה אחד הצעדים הטובים שעשה גרובר לאחר שנבחר לראשונה לראשות העיר.

יש לציין כי עזיבתה הצפויה של שירלי מצטרפת לעזיבתן של שתי עובדות עירייה בכירות במעגל הקרוב לגרובר רק לאחרונה: דגנית גרינבוים, מנהלת לשכת ראש העירייה וורד שני, עוזרתו האישית. בראיון שפרסמנו בסוף חודש פברואר עם גרינבוים היא התייחסה למנכ"לית העירייה:  "לשירלי יש יכולת מטורפת ואני אומרת בבירור, שאת הניצחון בבחירות האחרונות אבי חייב הרבה לשירלי. ההחלטה שלו למנות את שירלי למנכ"לית הייתה הטובה ביותר שלו מאז שנבחר לראש העירייה".

מהעירייה נמסר בתגובה: "שירלי פאר יגרמן נמצאת בחופשת מחלה ואנחנו מאחלים לה החלמה שלמה ומהירה". שירלי פאר יגרמן לא הגיבה לכתבה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן