ראש עיריית הרצליה פירסם אמש מכתב תמיכה פומבי בניצב שמעון לביא, מפקד המחוז הצפוני במשטרה ולשעבר מפקד תחנת גלילות והזכיר שוב את אזלת ידה של הממשלה. "אני תומך ומחזק אותך בשעות קשות אלו ואעשה הכל ברמה הלאומית לשמור על שמך הטוב", כתב פדלון לניצב לביא

שרון יונתן

בתמונה: ניצב שמעון לביא. צילום: לאה לשם, דוברות המחוז הצפוני במשטרה

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

בעקבות האסון הנורא בהר מירון, שבו נמחצו למוות 45 גברים וילדים, הוציא אמש (מוצ"ש) ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, מכתב תמיכה פומבי בניצב שמעון לביא, מפקד המחוז הצפוני במשטרה ולשעבר מפקד תחנת גלילות (בין השנים 2008 עד 2010).

"אני מכיר אותך עשרות שנים בשלל תפקידים פיקודיים שמילאת בהצטיינות במשטרת גלילות", פתח פדלון את מכתבו הפומבי לניצב לביא והוסיף: "עם ישראל זכה בך, קצין משטרה ערכי, מקצועי, ואיכותי שנותן את כולו למען בטחון תושבי המדינה. דמותך המייצגת את משטרת ישראל אינה יכולה לשאת באחריות על מחדל הר מירון שהוביל לאסון מביש ומצער".

פדלון מוסיף כי האחריות לאסון היא על הממשלה: "התוצאה העגומה והמחיר הכבד מנשוא משקפים את פניו של חוסר המשילות ושל אזלת ידה של ממשלה שאינה מתפקדת מזה זמן רב. רב מידי. שמעון אתה איש ומפקד יקר ״מלח הארץ – ישראל היפה״. אני תומך ומחזק אותך בשעות קשות אלו ואעשה הכל ברמה הלאומית לשמור על שמך הטוב. אני מאחל לכל פקוד במשטרת ישראל מפקד ערכי ומקצועי כמוך".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן